MetroPagina

Ogłoszenia

21. Niedziela Zwykła

1.     Dzisiaj 21 Niedziela Zwykła – Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej

2.     Dzisiaj rozpoczynamy Misje Ewangelizacyjne prowadzone przez Misjonarza ze zgromadzenia św. Wincentego a Paulo ks. Benedykta Flasińskiego.  O Misjonarzu pamiętajmy w modlitwie, a sami planujmy czas, abyśmy wspólnie mogli przeżyć te wielkie dni dla naszej Parafii zgodnie z przygotowanym programem, który można otrzymać przy wyjściu z kaplicy. Znajduje się on również w gablocie i w internecie.

3.     W przyszłą niedzielę rozpoczyna się w Naszej wspólnocie peregrynacja Obrazu Matki Bożej Jasnogórskiej. Program tych uroczystości znajduje się w gablocie, w internecie i przy wyjściu z kaplicy.

4.     Biuro parafialne czynne w łączności z Mszą Św.

5.     Od 2 września rozpocznie się w Naszej wspólnocie Mała Peregrynacja Obrazu Matki Bożej Pięknej Miłości. Rodziny pragnące gościć Jej obraz mogą się zapisywać w Zakrystii.

6.     Poświęcenie Medalików dla Dzieci przygotowujących się do I Komunii, odbędzie się podczas Misji Świętych we wtorek 27 sierpnia o godz. 11.

7.     Kościół zachęca nas w sierpniu do podjęcia abstynecji od napojów alkoholowych.

8.     Zwracamy się z prośbą o przyłączenie do akcji zbierania nakrętek dla Michałka- naszego Parafianina walczącego z chorobą- rakiem twarzoczaszki. Za pomoc w imieniu Michała dziekujemy

9.      Polecamy Przewodnik Katolicki

10.  Ministranci mają spotkanie w sobotę o godz. 9.00. Obecność obowiązkowa.

11.  Bóg Zapłać za posprzątanie kaplicy. Panu Edmundowi dziękuję za troskę o tereny zielone i otoczenie kaplicy. Pani Alinie za troskę o bieliznę kielichową i liturgiczną.  Dziękuje za ofiarowane sztućce.  Małżeństwom za wspólną Ofiarę Mszy Św. w rocznicę Sakramentu Małżeństwa.

12.  Ofiary z dzisiejszej niedzieli, a także z całego tygodnia misji, są Naszym darem dla o. Misjonarza. Przed kaplicą zbieramy ofiary na kwiaty do ołtarza Matki Bożej. Za zrozumienie Bóg Zapłać

13. Wszystkim naszym parafianom, gością i symaptyką, życzymy dobrego czasu Misji Ewangelizacyjnych, niech pomogą nam przygotować się na spotkanie z Matką Bożą w cudownej Jasnogórskiej Ikonie.

Dzienniczek ŚWIĘTEJ SIOSTRY FAUSTYNY

Modlitwa w drodze

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com