MetroPagina

Ogłoszenia

19. Niedziela Zwykła

1.     Dzisiaj 19. Niedziela Zwykła. 

2.     W środę Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. jak w każdą niedzielę o 8.00, 11.30, 18.00. Podczas każdej Mszy św. błogosławieństwo ziół i kwiatów.

3.     Biuro parafialne czynne w łączności z Mszą Św.

4.     Już dzisiaj informuję, że od 26 sierpnia do 2 września będą trwały misje ewangelizacyjne prowadzone przez Misjonarzy ze zgromadzenia św. Wincentego a Paulo. O Misjonarzach pamiętajmy w modlitwie, a sami planujmy czas, abyśmy wspólnie mogli przeżyć te wielkie dni dla naszej Parafii.

5.     Poświęcenie medalików dla dzieci przygotowujących się do I Komunii, odbędzie się podczas Misji Świętych, we wtorek 27 sierpnia o godz. 11.

6.     Kościół zachęca nas w sierpniu do podjęcia abstynecji od napojów alkoholowych.

7.     Zwracamy się z prośbą o przyłączenie do akcji zbierania nakrętek dla Michałka, naszego parafianina walczącego z chorobą - rakiem twarzoczaszki. Za pomoc w imieniu Michała dziekujemy

8.      Polecamy Przewodnik Katolicki

9.      Bóg Zapłać za posprzątanie kaplicy. Panu Edmundowi dziękuję za troskę o tereny zielone i otoczenie kaplicy. Pani Alinie za troskę o bieliznę kielichową i liturgiczną.  Serdecznie dziękuję za ofiarowane kwiaty do ołtarza. Małżeństwom za wspólną ofiarę Mszy Św. w rocznicę Sakramentu Małżeństwa.

10.  Dzisiaj druga niedziela miesiąca. Ofiary składane przed kaplicą są na cele budowlane. Za zrozumienie Bóg Zapłać.

11.  Wszystkim naszym parafianom udającym się w najbliższym czasie na urlopy życzę dobrego wypoczynku i szczęśliwych wakacji. Wypoczywajmy z Bożym błogosławieństwem.

Dzienniczek ŚWIĘTEJ SIOSTRY FAUSTYNY

Modlitwa w drodze

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com