MetroPagina

 

Ogłoszenia

 

16. Niedziela Zwykła

 

1.     Dzisiaj 16. Niedziela Zwykła. Błogosławieństwo pojazdów z okazji uroczystości św. Krzysztofa, po każdej Mszy św.

 

2.     Biuro parafialne czynne w łączności z Mszą Św.

 

3.     W Poniedziałek Święto św. Brygidy – Patronki Europy, w Środę Święto św. Jakuba i wspomnienie św. Krzysztofa

 

4.     Fordońska Mini Pielgrzymka -  24 lipca o 19.15, będziemy gościć pielgrzymów Fordońskiej Mini Pielgrzymki. Miło będzie, jeśli tak samo jak w roku ubiegłym ugościmy pielgrzymów "Czymś" słodkim, wodą itd.a dzień później 25 lipca sami wyruszymy z naszej Parafii do Parafii MBKM, łącząc się z tymi, którzy w tych dniach bedą pielgrzymować na jasną Górę.

 

5.     Trwa Diecezjalna Pielgrzymka na Jasną Górę o pielgrzymach pamiętajmy w modlitwie.

 

6.     Prymasowski Instytut Kulutry Chrześcijańskiej w Bydgoszczy ogłasza nabór;

 

- na magisterskie Zaoczne Studia Teologiczne – specjalność katechetyka,

 

- 2 letnie Podyplomowe Studia Teologiczno – Katechetyczne,

 

Roczne Podyplomowe Studia Katechezy Przedszkolnej.

 

Szczegóły na plakacie i na stronie internetowej www.bydgoskateologia.pl

 

7.     Zwracamy się z prośbą o przyłączenie do akcji zbierania nakrętek dla Michałka, naszego Parafianina walczącego z chorobą - rakiem twarzoczaszki. Za pomoc w imieniu Michała dziekujemy.

 

8.     W czwartek przypada wspomnienie św. Anny. W kościele św. Mikołaja ten dzień obchodzony jest, jako święto - wspominamy św. Annę, jako naszą Patronkę, której poświęcony ołtarz znajduje się w naszej świątyni. Zapraszamy na Mszę św. odpustową ku czci św. Anny o godz. 18.30. Po Mszy św. w kościele koncert w wykonaniu Katarzyny Zawady. Wokalistka wykona pieśni z repertuaru muzyki sakralnej oraz z repertuaru Anny German. Katarzyna Zawada jest laureatką 1 miejsca na festiwalu poświęconemu Annie German w Moskwie. Serdecznie zapraszamy.

 

9.      Polecamy Przewodnik Katolicki

 

10.  Bóg Zapłać za posprzątanie kaplicy. Dziękuję za jedną ofiarę indywidualną na cele budowlane.  Dziękuję za troskę o tereny zielone.  Małżeństwom za wspólną Ofiarę Mszy Św. w rocznicę Sakramentu Małżeństwa.

 

11. W Diecezji Bydgoskiej ofiary zbierane w piątą niedzielę miesiąca, są przeznaczone na budujące się kościoły. Tego dnia ofiary składane przed kaplicą bedą przeznaczone na wykończenie salki parafialnej. Za zrozumienie  dziękuję.

 

12. Wszystkim naszym parafianom udającym się w najbliższym czasie na urlopy życzę dobrego wypoczynku i szczęśliwych wakacji. Wypoczywajmy z Bożym błogosławieństwem.

 

 

Dzienniczek ŚWIĘTEJ SIOSTRY FAUSTYNY

Modlitwa w drodze

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com