MetroPagina

Ogłoszenia

15. Niedziela Zwykła

1.     Dzisiaj 15. Niedziela Zwykła.

2.     Biuro parafialne czynne w łączności z Mszą Św.

3.     Poświęcenie pojazdów z okazji św. Krzysztofa odbędzie się 22 lipca.

4.     Drugi raz w dziejach naszej wspólnoty 24 lipca,około 19.15 będziemy gościć pielgrzymów Fordońskiej Mini Pielgrzymki. Miło będzie, jeśli tak samo jak w roku ubiegłym ugościmy pielgrzymów "Czymś" słodkim, wodą itd.a dzień później 25 lipca sami wyruszymy z naszej Parafii do Parafii MBKM, łącząc się z tymi, którzy w tych dniach będą pielgrzymować na jasną Górę.

5.      „Wyrusz, aby się odblokować'' to hasło tegorocznej XXIII Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę, na którą serdecznie zapraszamy w dniach od 21.07 do 1.08.2018r.  Koszt udziału wynosi 210 zł obejmuje: ubezpieczenie, posiłki, noclegi w Częstochowie i powrót autokarami. Zapisy w biurze parafii MBKM przy ul. Bołtucia 5.  Jak co roku Pielgrzymi chcę włączyć intencje wszystkich, którzy nie będę mogli wyruszyć na pątniczy szlak. Do specjalnie przygotowanej skrzyni można będzie składać modlitewne intencje wypisane na kartkach znajdujących się w kopertach. 

6.     Prymasowski Instytut Kulutry Chrześcijańskiej w Bydgoszczy ogłasza nabór;

- na magisterskie Zaoczne Studia Teologiczne – specjalność katechetyka,

- 2 letnie Podyplomowe Studia Teologiczno – Katechetyczne,

Roczne Podyplomowe Studia Katechezy Przedszkolnej.

Szczegóły na plakacie i na stronie internetowej www.bydgoskateologia.pl

7.     Zwracamy się z prośbą o przyłączenie do akcji zbierania nakrętek dla Michałka, naszego Parafianina walczącego z chorobą - rakiem twarzoczaszki. Za pomoc w imieniu Michała dziękujemy.

8.      Polecamy Przewodnik Katolicki

 

9.      Bóg Zapłać za posprzątanie kaplicy.  Dziękuję za troskę o tereny zielone.  Małżeństwom za wspólną Ofiarę Mszy Św. w rocznicę Sakramentu Małżeństwa. Serdecznie dziękuję za ufundowanie do Nszej kaplicy,  rzutnika wraz z komputerem. Bóg Zapłać za ofiary na cele budowlane, zebraliśmy w ubiegłym tygodniu 2835 zł. Cały czas trwają prace budowlane. Za zrozumienie Bóg Zapłać.

10. Wszystkim naszym parafianom udającym się w najbliższym czasie na urlopy życzę dobrego wypoczynku i szczęśliwych wakacji. Wypoczywajmy z Bożym błogosławieństwem.

Dzienniczek ŚWIĘTEJ SIOSTRY FAUSTYNY

Modlitwa w drodze

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com