MetroPagina

Ogłoszenia

14. Niedziela Zwykła

1.     Dzisiaj 14. Niedziela Zwykła.

2.     Biuro parafialne czynne w łączności z Mszą Św.

3.     W środę obchodzimy  Święto św. Benedykta – Patrona Europy.

4.     Zwracamy się z prośbą o przyłączenie do akcji zbierania nakrętek dla Michałka, naszego Parafianina walczącego z chorobą - rakiem twarzoczaszki. Za pomoc w imieniu Michała dziękujemy.

5.     Prymasowski Instytut Kultury Chrześcijańskiej w Bydgoszczy ogłasza nabór;

- na magisterskie Zaoczne Studia Teologiczne – specjalność katechetyka,

- 2 letnie Podyplomowe Studia Teologiczno – Katechetyczne,

- Roczne Podyplomowe Studia Katechezy Przedszkolnej.

Szczegóły na plakacie i na stronie internetowej www.bydgoskateologia.pl

6.      Już dzisiaj informuję, że poświęcenie pojazdów z okazji św. Krzysztofa odbędzie się 22 lipca.

7.     Drugi raz w dziejach naszej wspólnoty 24 lipca,około 19.15 będziemy gościć pielgrzymów Fordońskiej Mini Pielgrzymki. Miło będzie, jeśli tak samo jak w roku ubiegłym ugościmy pielgrzymów "Czymś" słodkim, wodą itd. a dzień później 25 lipca sami wyruszymy z naszej Parafii do Parafii MBKM, łącząc się z tymi, którzy w tych dniach będą pielgrzymować na jasną Górę.

8.      „Wyrusz, aby się odblokować'' to hasło tegorocznej XXIII Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę, na którą serdecznie zapraszamy w dniach od 21.07 do 1.08.2018r.  Koszt udziału wynosi 210 zł obejmuje: ubezpieczenie, posiłki, noclegi w Częstochowie i powrót autokarami. Zapisy w biurze parafii MBKM przy ul. Bołtucia 5.  Jak co roku Pielgrzymi chcę włączyć intencje wszystkich, którzy nie będę mogli wyruszyć na pątniczy szlak. Do specjalnie przygotowanej skrzyni można będzie składać modlitewne intencje wypisane na kartkach znajdujących się w kopertach. 

9.      Polecamy Przewodnik Katolicki

10.  Serdecznie dziękuję za 1 ofiarę indywidualną na cele budowlane. Dziekuję p. Bogumile za podjęcie się posprzątania zaplecza naszej kaplicy. Bóg Zapłać za posprzatanie kaplicy.  Dziękuję za troskę o tereny zielone. Dziekuję tym, którzy kolejny raz przyczynili się do stworzenia dobrej zabawy dla dzieci w trakcie festynu, za kiełbaski i ognisko, słodycze i napoje, malowanie twarzy. Małżeństwom za wspólną Ofiarę Mszy Św. w rocznicę Sakramentu Małżeństwa. Dziękuję tym, którzy w ubiegłym tygodniu wsparli dzieło pielgrzymkowe kwotą 575 zł. Dzieci I Komunijne otrzymały pisemne podziękowaie za wsparcie Papieskiego Dzieła Rozkrzewiania Wiary.

11.  Dzisiaj druga Niedziela Miesiąca, ofiary zbierane przed kaplicą, są na cele budowlane. Cały czas trwają prace budowlane. Za ofiary i zrozumienie Bóg Zapłać.

12. Wszystkim naszym parafianom udającym się w najbliższym czasie na urlopy życzę dobrego wypoczynku i szczęśliwych wakacji. Wypoczywajmy z Bożym błogosławieństwem.

 

Dzienniczek ŚWIĘTEJ SIOSTRY FAUSTYNY

Modlitwa w drodze

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com