MetroPagina

Ogłoszenia

13. Niedziela Zwykła

1.     Dzisiaj 13. Niedziela Zwykła.

2.     Biuro parafialne czynne w łączności z Mszą Św.

3.     We wtorek Święto św. Tomasza Apostoła.

4.     Zwracamy się z prośbą o przyłączenie do akcji zbierania nakrętek dla Michałka, naszego Parafianina walczącego z chorobą - rakiem twarzoczaszki. Za pomoc w imieniu Michała dziekujemy.

5.      Serdecznie dziękuję za 1 ofiarę indywidualną na cele budowlane, za ofiarowany nowy chodnik do naszaj kaplicy. Bóg Zapłać za posprzatanie kaplicy.  Dziękuję za troskę o tereny zielone,   Małżeństwom za wspólną Ofiarę Mszy Św. w rocznicę Sakramentu Małżeństwa. Dziękuje tym, którzy tak licznie brali udział w nabożeństwach Czerwcowych.

6.     Prymasowski Instytut Kulutry Chrześcijańskiej w Bydgoszczy ogłasza nabór;

- na magisterskie Zaoczne Studia Teologiczne – specjalność katechetyka,

- 2 letnie Podyplomowe Studia Teologiczno – Katechetyczne,

- Roczne Podyplomowe Studia Katechezy Przedszkolnej.

Szczegóły na plakacie i na stronie internetowej www.bydgoskateologia.pl

7.     I czwartek miesiąca modlitwa o powołania do Służby Bożej w łączności z Mszą św.

8.     I Piątek miesiąca modlitwy wynagradzające NSPJ w łączności z Mszą św. Spowiedź Święta Każdego dnia 20 min.przed Mszą św. Tego dnia odwiedzę chorych i starszych z Komunią św.

9.     I Sobota – trwa Nowenna przed peregrynacją Ikony MB Częstochowskiej. Nowenna rozpocznie się po Mszy św.o 18.00, natomiast Adoracja Najświętszego Sakramentu do 21.00, zakończona Apelem Jasnogórskim.

10.  Już dzisiaj informuję, że poświęcenie pojazdów z okazji św. Krzysztofa odbędzie się 22 lipca.

11.  „Wyrusz, aby się odblokować'' to hasło tegorocznej XXIII Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę, na którą serdecznie zapraszamy w dniach od 21.07 do 1.08.2018r.  Koszt udziału wynosi 210 zł obejmuje: ubezpieczenie, posiłki, noclegi w Częstochowie i powrót autokarami. Zapisy w biurze parafii MBKM przy ul. Bołtucia 5. Z tej okazji gościmy przewodnika grupy – ks. Tomasza Budnika z grupą pielgrzymów. Jak co roku Pielgrzymi chcę włączyć intencje wszystkich, którzy nie będę mogli wyruszyć na pątniczy szlak. Do specjalnie przygotowanej skrzyni można będzie składać modlitewne intencje wypisane na kartkach znajdujących się w kopertach. 

12.  Polecamy Przewodnik Katolicki

13.  Za tydzien druga Niedziela Miesiaca, ofiary zbierane przed kaplicą są na cele budowlane. Cały czas trwają prace budowlane. Za ofiary i zrozumienie Bóg Zapłać.

14. Wszystkim naszym parafianom udającym się w najbliższym czasie na urlopy życzę dobrego wypoczynku i szczęśliwych wakacji. Wypoczywajmy z Bożym błogosławieństwem.

 

Dzienniczek ŚWIĘTEJ SIOSTRY FAUSTYNY

Modlitwa w drodze

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com