MetroPagina

Ogłoszenia

Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela

1.     Dzisiaj Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela

2.     Nabożeństwo Czerwcowe w naszej wspólnocie od poniedziałku do piątku po Mszy św. w soboty, niedzielę o 17.30. Dodatkowe nabożeństwo czerwcowe  przy Krzyżu, znajdującym się na skrzyżowaniu ulic św. Matki Teresy z Kalkuty i  Pod Skarpą w piątki  o 20.00

3.     Biuro parafialne czynne w łączności z Mszą Św.

4.     Zwracamy się z prośbą o przyłączenie do akcji zbierania nakrętek dla Michałka, naszego Parafianina walczącego z chorobą - rakiem twarzoczaszki. Za pomoc w imieniu Michała dziekujemy.

5.      Serdecznie dziękuję za 1 ofiarę indywidualną na cele budowlane. Bóg Zapłać za posprzatanie kaplicy i prośba o pomoc w posprzątaniu i myciu okien we wtorek od 18.45.  Dziękuję za troskę o tereny zielone i  Małżeństwom za wspólną Ofiarę Mszy Św. w rocznicę Sakramentu Małżeństwa.

6.     Prymasowski Instytut Kulutry Chrześcijańskiej w Bydgoszczy ogłasza nabór;

- na magisterskie Zaoczne Studia Teologiczne – specjalność katechetyka,

- 2 letnie Podyplomowe Studia Teologiczno – Katechetyczne,

- Roczne Podyplomowe Studia Katechezy Przedszkolnej.

Szczegóły na plakacie i na stronie internetowej www.bydgoskateologia.pl

7.      Polecamy Przewodnik Katolicki

8.     Parafia sw. Mikołaja zaprasza 1 lipca do wspólnego pielgrzymowania do Chełmna. Szczegóły na plakacie.

9.      W piątek przeżywać będziemy Uroczystość Świętych Apostołow Piotra i Pawła. W modlitwie pamiętajmy o Papieżu Franciszku.

10.  „Wyrusz, aby się odblokować'' to hasło tegorocznej XXIII Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę, na którą serdecznie zapraszamy w dniach od 21.07 do 1.08.2018r.  Koszt udziału wynosi 210 zł obejmuje: ubezpieczenie, posiłki, noclegi w Częstochowie i powrót autokarami. Zapisy w biurze parafii MBKM przy ul. Bołtucia 5 Z tej okazji w przyszłą niedzielę gościć będziemy przewodnika grupy – ks. Tomasza Budnika z grupą pielgrzymów. Jak co roku Pielgrzymi chcę włączyć intencje wszystkich, którzy nie będę mogli wyruszyć na pątniczy szlak. Do specjalnie przygotowanej skrzyni można będzie składać modlitewne intencje wypisane na kartkach znajdujących się w kopertach. 

11. Wszystkim naszym parafianom udającym się w najbliższym czasie na urlopy życzę dobrego wypoczynku i szczęśliwych wakacji. Wypoczywajmy z Bożym błogosławieństwem.

 

Dzienniczek ŚWIĘTEJ SIOSTRY FAUSTYNY

Modlitwa w drodze

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com