MetroPagina

Ogłoszenia

11. Niedziela Zwykła

1.     Dzisaj 11. Niedziela Zwykła.

2.     Nabożeństwo Czerwcowe w naszej wspólnocie od poniedziałku do piątku po Mszy św. w soboty, niedzielę o 17.30. Dodatkowe nabożeństwo czerwcowe  przy Krzyżu, znajdującym się na skrzyżowaniu ulic św. Matki Teresy z Kalkuty i  Pod Skarpą w piątki  o 20.00

3.     Biuro parafialne czynne w łączności z Mszą Św.

4.     Scholka zaprasza na próby w soboty o godz. 11.00

5.     Zwracamy się z prośbą o przyłączenie do akcji zbierania nakrętek dla Michałka, naszego Parafianina walczącego z chorobą - rakiem twarzoczaszki. Za pomoc w imieniu Michała dziekujemy.

6.      Parafia  św. Łukasza Ewangelisty zaprasza do wspólnego pielgrzymowania, do Włoch przez Pragę i Austrię. We Włoszech: Padwa, Asyż, Cascia - św. Rita; San Giovanni Rotondo, Monte Sant' Angelo, Pompeje, Neapol - sługa Boży O. Dolindo; Rzym, Watykan, Siena… od 25 czerwca do 7 lipca. Informacje szczegółowe  na plakacie, który jest wywieszony w gablocie, można otrzymać w zakrystii a zapisy są prowadzone w/w parafii. 

7.     Parafia pw. Św. Marka zaprasza na Salezjańskie Dni Młodości. Festyn odbedzie się w dniach 16 – 17 czerwca przy kościele sw. Marka. Szczegóły na plakacie.

8.     Fundacja "Wiatrak" informuje o oraganizowanym obozie dla dzieci i młodzieży w Przysiece koło Karpacza. Zapisy do 15 czerwca. Fundacia prowdawdzi także zapisy do Przedszkola  "u Karolka". Przedszkole wychowuje dzieci w wartościach katolickich i oferuje szereg zajęć dodatkowych. Więcej informacji na stronie internetowej Fundacji.

9.     Kurs formacyjny dla fotografów i operatorów sprzętu audiowizualnego organizowany przez Kurię Biskupią odbędzie się w dniach 19 i 20 czerwca przy ul. Ks. Malczewskiego 1 – od godz. 16.00 do 19.00

10.  24 czerwca palnujemy Festyn dla dzieci. Poszukujemy osób chętnych do współpracy. Początek spotkania po Mszy o 11.30, biletem wstępu jest "coś" słodkiego.

 

 

11.  Serdecznie dziękuję za 1 ofiarę indywidualną na cele budowlane, która wpłynęła na konto parafialne. Bóg Zapłać za ofiary na spłatę długów i wykończenie naszej kaplicy. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy na ten cele 2560 zł. Dziękuję  za posprzątanie kaplicy, oraz za troskę o tereny zielone. Dziękuję Małżeństwom za wspólną Ofiarę Mszy Św. w rocznicę Sakramentu Małżeństwa.

12. Prymasowski Instytut Kulutry Chrześcijańskiej w Bydgoszczy ogłasza nabór;

- na magisterskie Zaoczne Studia Teologiczne – specjalność katechetyka,

- 2 letnie Podyplomowe Studia Teologiczno – Katechetyczne,

- Roczne Podyplomowe Studia Katechezy Przedszkolnej.

Szczegóły na plakacie i na stronie internetowej www.bydgoskateologia.pl

13. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela

14.  Zbiórka Ministrantów w Piatek o 15.45.

15. Spotkanie młodzieży pragnącej przyjąć Sakrament Bierzmowania odbędzie sie w Piątek o 18.45.

16. Bardzo serdecznie proszę o pomoc w generalnym posprzątaniu naszej kaplicy początek pracy w środę o 18.45.

17.  Polecamy Przewodnik Katolicki

 

Dzienniczek ŚWIĘTEJ SIOSTRY FAUSTYNY

Modlitwa w drodze

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com