MetroPagina

Ogłoszenia

10. Niedziela Zwykła

1.     Dzisaj 10. Niedziela Zwykła.

2.     Nabożeństwo Czerwcowe w naszej wspólnocie od poniedziałku do piątku po Mszy św. w soboty, niedzielę o 17.30. Dodatkowe nabożeństwo czerwcowe  przy Krzyżu, znajdującym się na skrzyżowaniu ulic św. Matki Teresy z Kalkuty i  Pod Skarpą w piątki  o 20.00

3.     14 czerwca wspominamy bł. Biskupa Michała Kozala Patrona Diecezji.

4.     Biuro parafialne czynne w łączności z Mszą Św.

5.     Scholka zaprasza na próby w soboty o godz. 11.00

6.     Zwracamy się z prośbą o przyłączenie do akcji zbierania nakrętek dla Michałka, naszego Parafianina walczącego z chorobą - rakiem twarzoczaszki. Za pomoc w imieniu Michała dziekujemy.

7.      Parafia  św. Łukasza Ewangelisty zaprasza do wspólnego pielgrzymowania, do Włoch przez Pragę i Austrię. We Włoszech: Padwa, Asyż, Cascia - św. Rita; San Giovanni Rotondo, Monte Sant' Angelo, Pompeje, Neapol - sługa Boży O. Dolindo; Rzym, Watykan, Siena… od 25 czerwca do 7 lipca. Informacje szczegółowe  na plakacie, który jest wywieszony w gablocie, można otrzymać w zakrystii a zapisy są prowadzone w/w parafii. 

8.     Parafia pw. Św. Marka zaprasza na Salezjańskie Dni Młodości. Festyn odbedzie się w dniach 16 – 17 czerwca przy kościele sw. Marka. Szczegóły na plakacie.

9.     Fundacja "Wiatrak" informuje o oraganizowanym obozie dla dzieci i młodzieży w Przysiece koło Karpacza. Zapisy do 15 czerwca. Fundacia prowdawdzi także zapisy do Przedszkola  "u Karolka". Przedszkole wychowuje dzieci w wartościach katolickich i oferuje szereg zajęć dodatkowych. Więcej informacji na stronie internetowej Fundacji.

10. Ks. Biskup Jan zaprasza na spotkanie na temat " Daru Bojaźni Bożej", które odbędzie się 12 czerwca  o godz. 18.30 w Katedrze Bydgoskiej.

11. Kurs formacyjny dla fotografów i operatorów sprzętu audiowizualnego organizowany przez Kurię Biskupią odbędzie się w dniach 19 i 20 czerwca przy ul. Ks. Malczewskiego 1 – od godz. 16.00 do 19.00

 

 

12.  24 czerwca palnujemy Festyn dla dzieci. Poszukujemy osób chętnych do współpracy. Początek spotkania po Mszy o 11.30.

13.  Serdecznie dziękuję za 1 ofiarę indywidualną na cele budowlane, która wpłynęła na konto parafialne. Bóg Zapłać za ofiary na budowę Świątyni Opatrzności Bożej – zebraliśmy 120 zł. Dziękuję  za posprzątanie kaplicy, oraz za troskę o tereny zielone. Dziękuję Małżeństwom za wspólną Ofiarę Mszy Św. w rocznicę Sakramentu Małżeństwa.

14.  Polecamy Przewodnik Katolicki

15.  Dzisiejsza niedziela  -  to Niedziela "budowlana" , ofiary zbierane przed kaplicą są na cele budowlane. Za wsparcie Bóg Zapłać.

16.Miłosierdzu Bożemu polećmy zm. p. Henryka Bonina. Wieczny Odpoczynek...

Dzienniczek ŚWIĘTEJ SIOSTRY FAUSTYNY

Modlitwa w drodze

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com