MetroPagina

Ogłoszenia

7. Niedziela WIELAKNOCNA – Wniebowstąpienia Pańskie

1.     Dzisiaj przeżywamy uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, a także o godz. 11.30 I Komunię św. 29 dzieci z Naszej Wspólnoty. Tego dnia dodatkowa Msza św. o 10.00. Pierwsze ławki w kaplicy zarezerwowane będą dla dzieci. 

2.     Miesiąc maj to czas nabożeństw majowych, które w naszej wspólnocie od poniedziałku do piątku po Mszy św. w soboty, niedziele oraz święta o 17.30, dodatkowe nabożeństwo majowe  przy Krzyżu, znajdującym się na skrzyżowaniu ulic św. Matki Teresy z Kalkuty i  Pod Skarpą w piątki  o 20.00

3.     Trwa Nowenna do Ducha Świętego

4.     Biuro parafialne czynne w łączności z Mszą Św.

5.     Scholka zaprasza na próby w soboty o godz. 11.00

6.     Zwracamy się z prośbą o przyłączenie do akcji zbierania nakrętek dla Michałka, naszego Parafianina walczącego z chorobą - rakiem twarzoczaszki. Za pomoc w imieniu Michała dziekujemy.

7.      Parafia  św. Łukasza Ewangelisty zaprasza do wspólnego pielgrzymowania, do Włoch przez Pragę i Austrię. We Włoszech: Padwa, Asyż, Cascia - św. Rita; San Giovanni Rotondo, Monte Sant' Angelo, Pompeje, Neapol - sługa Boży O. Dolindo; Rzym, Watykan, Siena… od 25 czerwca do 7 lipca. Informacje szczegółowe  na plakacie, który jest wywieszony w gablocie, można otrzymać w zakrystii a zapisy są prowadzone w/w parafii. 

8.     Parafia św. Łukasza przy ul. Gen. Bora – Komorowskiego zaprasza na X Festyn " Z Radością w Sercu" – 19 maja od godziny 14. Szczegóły na plakacie.

9.     Szkoła Podstawowa nr 17 przy ul. Fieldorfa "Nila" 17, zaprasza do zapoznania się z ofertą edukacyjną na nowy rok szkolny. Prowadzi także rekrutacje do klas pierwszych, czwartych i siódmych z jedyną w fordonie klasą dwujęzyczną.

10. Polecamy Przewodnik Katolicki

11.   Serdecznie dziękuję za 2 ofiary indywidualne na cele budowlane, w tym jedną przekazaną na konto parafialne, także naszym chorym i starszym za troskę o parafię. Panu Czesławowi za wykonanie parapetów do pomieszczeń parafialnych.  Dziękuję Małżeństwom za wspólną Ofiarę Mszy Św. w rocznicę Sakramentu Małżeństwa,   za pospstrzątanie kaplicy, za troskę o tereny zielone. Bóg Zapłać!

12.  W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać uroczystość Zesłania Ducha Świętego.

13.  Dzisiaj 2 niedziela miesiąca, ofiary, które składacie przed kaplicą będą przeznaczone na cele budowlane.   

Dzienniczek ŚWIĘTEJ SIOSTRY FAUSTYNY

Modlitwa w drodze

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com