MetroPagina

Ogłoszenia

4. Niedziela WIELAKNOCNA

1.     Porządek Mszy św.w niedzielę o 8.00, 11.30 oraz 18.00. W  dni powszednie o 18.00

2.     Dzisiaj Światowy Dzień Modlitw o Powołania, rozpoczynają się także kwartalne dni modlitw o powołania do służby w Kościele

3.     Biuro parafialne czynne w łączności z Mszą Św.

4.     Scholka zaprasza na próby w soboty o godz. 11.00

5.     Zwracamy się z prośbą o przyłączenie do akcji zbierania nakrętek dla Michałka, naszego Parafianina walczącego z chorobą - rakiem twarzoczaszki. Za pomoc w imieniu Michała dziekujemy.

6.      Parafia  św. Łukasza Ewangelisty zaprasza do wspólnego pielgrzymowania, do Włoch przez Pragę i Austrię. We Włoszech: Padwa, Asyż, Cascia - św. Rita; San Giovanni Rotondo, Monte Sant' Angelo, Pompeje, Neapol - sługa Boży O. Dolindo; Rzym, Watykan, Siena… od 25 czerwca do 7 lipca. Informacje szczegółowe  na plakacie, który jest wywieszony w gablocie, a także w zakrystii. Zapisy są prowadzone w/w parafii. 

7.     Szkoła Podstawowa nr 17 przy ul. Fieldorfa "Nila" 17 zaprasza do zapoznania się z ofertą edukacyjną na nowy rok szkolny. Prowadzi także rekrutacje do klas pierwszych, czwartych i siódmych z jedyną w fordonie klasą dwujęzyczną.

8.     W Środę swoję święto przeżywa parafia św. Marka – suma odpustowa o godz. 18.00

9.     Polecamy Przewodnik Katolicki

10. Dziekuję  Ofiarodawcom za wsparcie wylewki posadzki.  1 osobie za ofiarę indywidualną na cele budowlane –  na konto oraz jednej rodzinie za ofiarę w kopercie. Serdecznie dziękuję tym, którzy w ubiegłym tygodniu wsparli Caritas kwotą 282, 20 zł. Bóg zapłać.  Dziękuję Małżeństwom za wspólną Ofiarę Mszy Św. w rocznicę Sakramentu Małżeństwa. Dziękuję za pospstrzątanie kaplicy. 

Dzienniczek ŚWIĘTEJ SIOSTRY FAUSTYNY

Modlitwa w drodze

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com