MetroPagina

Ogłoszenia

3. Niedziela WIELAKNOCNA

1.     Porządek Mszy św.: w niedzielę o 8.00, 11.30 oraz 18.00, w  dni powszednie o 18.00

2.     Biuro parafialne czynne w łączności z Mszą Św.

3.     Scholka zaprasza na próby w soboty o godz. 11.00

4.     Zwracamy się z prośbą o przyłączenie się do akcji zbierania nakrętek dla Michałka, naszego Parafianina walczącego z chorobą - rakiem twarzoczaszki. Za pomoc w imieniu Michała dziekujemy.

5.      Parafia  św. Łukasza Ewangelisty zaprasza do wspólnego pielgrzymowania do Włoch przez Pragę i Austrię. We Włoszech: Padwa, Asyż, Cascia - św. Rita; San Giovanni Rotondo, Monte Sant' Angelo, Pompeje, Neapol - sługa Boży O. Dolindo; Rzym, Watykan, Siena… od 25 czerwca do 7 lipca. Informacje szczegółowe  na plakacie, który jest wywieszony w gablocie, można otrzymać w zakrystii a zapisy są prowadzone w/w parafii. 

6.     Szkoła Podstawowa nr 17 przy ul. Fieldorfa "Nila" 17, zaprasza do zapoznania się z ofertą edukacyjną na nowy rok szkolny. Prowadzi także rekrutacje do klas pierwszych, czwartych i siódmych z jedyną w fordonie klasą dwujęzyczną.

7.     Polecamy Przewodnik Katolicki

8.     W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy Światowy Dzień Modlitw o Powołania.

9.     Pragnę z całego serca podziękować panom za wczorajszą pomoc, która pozwoliła przygotować kaplicę do kolejnego etapu prac, związanych z wylaniem posadzki. Ofiarodawcom za wsparcie.  1 osobie za ofiarę indywidualną na cele budowlane –  na konto oraz jednej rodzinie za ofiarę w kopercie. Serdecznie dziękuję tym, którzy w ubiegłym tygodniu nie byli obojetni wobec spraw budowlanych i wsparli parafię ofiarą 2250 zł. Bóg zapłać.  Dziękuję Małzeństwom za wspólną Ofiarę Mszy Św. w rocznicę Sakramentu Małżeństwa. Dziękuję za pospstrzątanie kaplicy a także naszym muzykom za prowadzenie scholki.

10.  Dzisiaj zbiórka ofiar na Caritas diecezjalną.

Dzienniczek ŚWIĘTEJ SIOSTRY FAUSTYNY

Modlitwa w drodze

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com