MetroPagina

Ogłoszenia

2. Niedziela WIELAKNOCNA

Miłosierdzia Bożego

1.     Porządek Mszy św. o 8.00, 11.30 oraz 18.00

2.     Dzisiaj Niedziela Miłosierdzia – o godz. 15 zapraszam na Koronkę do Miłosierdzia Bożego. Rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia.

3.     Jutro Uroczystość Zwiastowania NMP. Msza św. o godz. 18. To także dzień świętości życia, w tym dniu mamy możliwość adpocji dziecka poczętego.

4.     Biuro parafialne czynne w łączności z Mszą Św.

5.     Scholka zaprasza na próby w soboty o godz. 11.00

6.     Zwracamy się z prośbą o przyłączenie do akcji zbierania nakrętek dla Michałka, naszego Parafianina walczącego z chorobą - rakiem twarzoczaszki. Za pomoc w imieniu Michała dziekujemy.

7.      Parafia  św. Łukasza Ewangelisty zaprasza do wspólnego pielgrzymowania, do Włoch przez Pragę i Austrię. We Włoszech: Padwa, Asyż, Cascia - św. Rita; San Giovanni Rotondo, Monte Sant' Angelo, Pompeje, Neapol - sługa Boży O. Dolindo; Rzym, Watykan, Siena… od 25 czerwca do 7 lipca. Informacje szczegółowe  na plakacie, który jest wywieszony w gablocie, można otrzymać w zakrystii a zapisy są prowadzone w/w parafii. 

8.     Szkoła Podstawowa nr 17 przy ul. Fieldorfa "Nila" 17, zaprasza do zapoznania się z ofertą edukacyjną na nowy rok szkolny. Prowadzi także rekrutacje do klas pierwszych, czwartych i siódmych z jedyną w fordonie klasą dwujęzyczną.

9.     Collegium Salesianum przy ul. Pod Reglami 1 zaprasza na drzwi otwarte 15 kwietnia w godz. 10- 13.00. Spoatkania dla rodziców klas "0, 1,7" Szkoły Postawowoej , oraz 1 LO

10. Polecamy Przewodnik Katolicki

11. Pierwsza spowiedź dla dzieci I komunijnych – 13 kwietnia o godz. 18.30.Spotkanie z rodzicami 18 kwietnia o 18. (obecność obowiązkowa).

12. Za tydzień zbiórka ofiar na Caritas diecezjalną.

13. Bardzo dziękuję poniedziałkowa pomoc w przeniesieniu ławek. Ofiarodawcą za pierwsza część posadzki.  1 osobie za ofiare indywidualną na cele budowlane. Dziękuję Małżonką za wspólną Ofiarę Mszy Św. w rocznicę Sakramentu Małżeństwa. Dziękuję za pospstrzątanie kaplicy.

Dzienniczek ŚWIĘTEJ SIOSTRY FAUSTYNY

Modlitwa w drodze

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com