MetroPagina

Ogłoszenia

4. Niedziela Zwykła

1.     Dzisiaj 4. Niedziela zwykła i dzień modlitw za osoby chore na trąd.

2.     Przypominam, że w niedzielne poranki o godz. 7.30 modlitwa za zmarłych, a o 7.40 godzinki ku czci MB.

3.     2 lutego Święto Ofiarowania Pańskiego  - MB Gromnicznej i Światowy Dzień Życia Konsekrowanego, tego dnia Msze św. o godz. 17.00 i 18.00.  Proszę, abyśmy na Mszę św. przynieśli świece. Naszą ofiarą składaną podczasz Mszy Św. wspieramy siostry zakonne.

4.     Poświęcenie świec dzieciom przygotowującym się do I Komunii w piątek – 2 lutego podczas Mszy o 18.00.

5.     Spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii odbędzie się 7 lutego o godzinie 18.00.

6.     W pierwszy czwartek miesiąca – modlitwa o powołania podczas Mszy św. O 18.00

7.     W Pierwszy Piątek miesiąca modlitwa wynagradzjąca NSPJ za popełnione grzechy o 18.00. Spowiedź o 17.30.

8.     W roku 2018, rozpoczyna się w naszej Diecezji Peregrynacja Kopii Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej. Pragniemy przygotować się do tego wydarzenia nie tylko przez Misje Parafialne, ale także przez Nowennę Diecezjalną, która rozpocznie się w pierwszą sobotę grudnia 2017 r. i zakończy w pierwszą sobotę sierpnia 2018 r. W tym czasie w każdą pierwszą sobotę miesiąca, przed Najświętszym Sakramentem polecać będziemy całą naszą Diecezję, prosząc o jak najlepsze owoce Peregrynacji. Modlitwę   rozpoczniemy 3 lutego po Mszy o 18.00 i zakończymy błogosławieństwem o 21.00

9.     Biuro parafialne czynne w łączności z Mszą Św.

10. Scholka zaprasza na próby w soboty o godz. 11.00

11. Polecamy Przewodnik Katolicki

12. Seminarium Duchowne zaprasza na Weekendowe Spotkanie Młodzieży Męskiej od 9 do 11 lutego. Szczegóły na plakacie.

13. Zwracamy się z prośbą o przyłączenie do akcji zbierania nakrętek dla Michałka, naszego Parafianina walczącego z chorobą - rakiem twarzoczaszki. Za pomoc w imieniu Michała dziekujemy.

14. Bardzo serdecznie dziękuję  za posprzątanie kaplicy. Dziekuję za 2 ofiary indywidualne na cele budowlane. Bóg Zapłać za ofiarowanie ornatu w kolorze czerwonym.

15.  Zakończył się czas kolęd. Serdecznie dziękuję za to, że przyjęliście Boże Błogosławieństwo, za wspólną modlitwę, za świadectwo wiary,  za zaufanie, za miłe i pełne wiary spotkania, za każde dobre słowo, za pomysły na życie parafialne, za ofiary na budowę naszej kaplicy. Bóg zapłać.

16. W tym tygodniu z posługą sakramentalną odwiedzę naszych chorych i starszych parafian.

17. Dzisiaj kończy posługę w Naszej Wspólnocie Pan Karol. Dziękujemy, za oprawę muzyczną liturgii od samego początku naszej wspólnoty. Na dalsze plany osobiste, duchowe, naukowe i muzyczne niech Bóg błogosławi.

18.  Od Wtorku wracamy co zwykłego porządku Mszy św. w tygodniu o godz. 18, a w niedzielę o 8.00, 11.30, 18.00, a także do nabożeństw: we wtorek koronka do Miłosierdzia Bożego, a w środy nowenna do Matki Bożej.

19.  W minionym tygodniu zmarł nasz parafianin śp. Stanisław Bzymek zam. przy ul. Majtkowskiego. Zmarła także śp. Ruta Laurek. Msza Św. jutro o godz 10.00 w naszej kaplicy, a pogrzeb o 11.30 na cm.przy ul. Wiślanej.

 

Dzienniczek ŚWIĘTEJ SIOSTRY FAUSTYNY

Modlitwa w drodze

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com