MetroPagina

Ogłoszenia

Święto Św. Rodziny

1.     Dzisiaj Święto  św. Rodziny, a także zakończenie roku kalendarzowego. Nabożeństwo dziękczynne po Mszy o 18.

2.     Jutro uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi – Nowy Rok . Msze Święte o 8.00 11.30 oraz 18.00. W tym dniu módlmy się o pokój dla świata.

3.     Serdecznie dziekuję za Świąteczne życzenia wypowiedziane osobiście, oraz przesłane w różnych formach. Za  pamięć BÓG ZAPŁAĆ!

4.     W pierwszy czwartek miesiąca modlimy się o powołania kapłańskie a w pierwszy piątek wynagradzamy Sercu Jezusa za popełnione grzechy. Msze święte o 15.45. Spowiedź 20 min. przed Mszą świętą.

5.     6 stycznia Święto Trzech Króli. Mszę Święte jak w niedzielę. Tego dnia poświęcimy kredę i kadzidło. Ks. Biskup zaprasza na Orszak Trzech Króli. Szczegóły na ulotkach i plakacie.

6.     Za tydzień Święto Chrztu Pańskiego

7.     Plan Kolędy-  jest wywieszony w gablocie, jest także dostępny w zakrystii i stronie internetowej. Kolęda w tygodniu rozpoczyna się o godz.16.30, w soboty o 11.00, a w niedzielę i Trzech Króli o 13.30. W czasie kolędy Msze św. w tygodniu godz.15.45.

8.     Scholka zaprasza na próby w soboty o godz. 11.00

9.     Polecamy Przewodnik Katolicki

10. Zwracamy się z prośbą o przyłączenie do akcji zbierania nakrętek dla Michałka, naszego Parafianina walczącego z chorobą - rakiem twarzoczaszki. Za pomoc w imieniu Michała dziekujemy.

11. 14 stycznia odbędzie się promocja ministrancka. Spotkanie z rodzicami kandydatów na ministrantów odbędzie się 7 stycznia po Mszy o 11.30.

12.  Spotkanie ministrantów 13 stycznia o 9.45 w kaplicy

13.  W przyszłą niedzielę dzieci z Naszej Wspóloty parafialnej podczas mszy św. o 11.30 przedstawią Jasełka  

14. W przyszłym roku 2018, rozpoczyna się w naszej Diecezji Peregrynacja Kopii Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej. Pragniemy przygotować się do tego wydarzenia nie tylko przez Misje Parafialne, ale także przez Nowennę Diecezjalną, która rozpocznie się w pierwszą sobotę grudnia 2017 r. i zakończy w pierwszą sobotę sierpnia 2018 r. W tym czasie w każdą pierwszą sobotę miesiąca, przed Najświętszym Sakramentem polecać będziemy całą naszą Diecezję, prosząc o jak najlepsze owoce Peregrynacji. Modlitwę   rozpoczniemy 6 stycznia po Mszy o 8.00 i zakończymy błogosławieństwem o 11.30.

15.  W przyszłą niedzielę ofiary zbrane przed kaplicą przekażemy na cele budowlane. Za zrozumienie Bóg Zapłać!

 

16. W tygodniu są wolne terminy intencji Mszalnych. Jest także zeszyt intencji na rok 2018. 

Dzienniczek ŚWIĘTEJ SIOSTRY FAUSTYNY

Modlitwa w drodze

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com