MetroPagina

Ogłoszenia

IV Niedziela Adwentu

1.     W Wigilię Bożego Narodzenia nie będzie Mszy św. o godz. 18.

2.     Pasterka w naszej kaplicy o godz.  22.00 oraz 24.00. Taca z pasterki na Fundusz Ochrony Życia.

3.      W pierwsze i drugie święto Msze jak w każdą niedzielę.

4.     Ofiary zbierane podczas rorat przekażemy na pomoc dzieciom z ośrodka sióstr dominikanek w  Mielżynie w ramach akcji „Wigilijne dzieło pomocy dzieciom”. Zebraliśmy 460 zł i 5 euro

5.     Dziękuję tym, którzy wzięli udział w Spowiedż św. adwentowej, a także w Adewntowych dniach skupienia.

6.     Polecamy Przewodnik Katolicki

7.     Scholka zaprasza na próby w soboty o godz. 11.00

8.     W niedzielę, 7 stycznia, o godz. 18 w Hali Sportowo-Widowiskowej „Łuczniczka” w Bydgoszczy będzie miał miejsce wyjątkowy koncert „Betlejem w Bydgoszczy”. To jedno z 12 wydarzeń ewangelizacyjnych, które odbywać się będą w kilkunastu miastach Polski. Podczas tego koncertu zabrzmią najpiękniejsze kolędy i pieśni bożonarodzeniowe w nowych i oryginalnych aranżacjach. Przedsięwzięcie odbywa się z premierowym udziałem gwiazd polskiej estrady m.in.: Natalii Kukulskiej, Kasi Moś, Igora Herbuta, Mietka Szcześniaka, Darii Zawiałow, Beaty Bednarz, Mate.O, Agnieszki Musiał, Dany Winnyckiej i Adama Krylika. Wokalistom towarzyszyć będzie orkiestra AUKSO. Bilety w cenie 80, 60 i 40 zł do nabycia w zakrystii.

9.     Zwracamy się z prośbą o przyłączenie do akcji zbierania nakrętek dla Michałka, naszego Parafianina walczącego z chorobą - rakiem twarzoczaszki. Za pomoc w imieniu Michała dziekujemy.

10.  Przy wyjściu z kaplicy można nabyć świece Caritas – "Wigilijne dzieło pomocy dzieciom" (małe 5 zł , duże 15 zł.), a także  poświęcony opłatek na stół wigilijny.

11. Plan Kolędy-  jest wywieszony w gablocie, jest także dostępny wraz z opłatkami przy wyjściu z kaplicy. Kolęda w tygodniu rozpoczyna się o godz.16.30, w soboty o 11.00, a w niedzielę i Trzech Króli o 13.30. W czasie kolędy Msze św. w tygodniu godz.15.45.

12.  Wyrażam wdzięczność tym, którzy pomogli w świątecznym wystroju Naszej kaplicy, za trud włożony w posprzątanie kaplicy, za choinki, ich przywiezienie oraz postawienie w kaplicy.

13.  Za tydzień święto  św. Rodziny a także zakończenie roku kalendarzowego. Nabożeństwo dziękczynne po Mszy o 18.

14.  29 stycznia w piątek o godz 16.30 próba Jasełek.

15.  Ofiary zbierane w ubiegłą niedzielę  przed kaplicą, przezanczyliśmy na odbudowe kościoła w Ciężkowie– zebraliśmy 141, 80.

 

16. W tygodniu są wolne terminy intencji Mszalnych. Jest także zeszyt intencji na rok 2018. 

Dzienniczek ŚWIĘTEJ SIOSTRY FAUSTYNY

Modlitwa w drodze

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com