MetroPagina

Ogłoszenia

III Niedziela Adwentu

1.      Msze Święte w niedzielę - 8.00, 11.30 oraz 18.00.

2.     Dzisiaj rozpoczynamy Adwentowe dni skupienia (od niedzieli do środy). Nauki będzie głosił ks. Tomasz Budnik wikariusz parafii MBKM. Serdecznie zapraszam.

3.     Zgodnie z zarządzeniem władzy duchownej ofiary zbierane przed kaplicą przekazujemy na odbudowę kościoła w Ciężkowie. Za wsparcie Bóg Zapłać.

4.     Msze św. Roratnie w poniedziałek, środę i piątek o godz. 18.00. Ofiary zbierane podczas rorat przekażemy na pomoc dzieciom z ośrodka sióstr dominikanek w  Mielżynie w ramach akcji „Wigilijne dzieło pomocy dzieciom”.

5.     Spowiedż św. adwentowa we wtorek 19 grudnia od 17.00 do 18.30.

6.     W Wigilię Bożego Narodzenia nie będzie Mszy św. o godz. 18.

7.     Pasterka w naszej kaplicy o godz.  22.00 oraz 24.00 W pierwsze i drugie święto Msze jak w każdą niedzielę.

8.     Polecamy Przewodnik Katolicki

9.     Scholka zaprasza na próby w soboty o godz. 11.00

10. W niedzielę, 7 stycznia, o godz. 18 w Hali Sportowo-Widowiskowej „Łuczniczka” w Bydgoszczy będzie miał miejsce wyjątkowy koncert „Betlejem w Bydgoszczy”. To jedno z 12 wydarzeń ewangelizacyjnych, które odbywać się będą w kilkunastu miastach Polski. Podczas tego koncertu zabrzmią najpiękniejsze kolędy i pieśni bożonarodzeniowe w nowych i oryginalnych aranżacjach. Przedsięwzięcie odbywa się z premierowym udziałem gwiazd polskiej estrady m.in.: Natalii Kukulskiej, Kasi Moś, Igora Herbuta, Mietka Szcześniaka, Darii Zawiałow, Beaty Bednarz, Mate.O, Agnieszki Musiał, Dany Winnyckiej i Adama Krylika. Wokalistom towarzyszyć będzie orkiestra AUKSO. Bilety w cenie 80, 60 i 40 zł do nabycia w zakrystii.

11. Zwracamy się z prośbą o przyłączenie do akcji zbierania nakrętek dla Michałka, naszego Parafianina walczącego z chorobą - rakiem twarzoczaszki. Za pomoc w imieniu Michała dziekujemy.

12.  Przy wyjściu z kaplicy można nabyć świece Caritas – "Wigilijne dzieło pomocy dzieciom" (małe 5 zł , duże 15 zł.), a także  poświęcony opłatek na stół wigilijny.

 

13. Plan Kolędy-  jest wywieszony w gablocie, jest także dostępny wraz z opłatkami przy wyjściu z kaplicy. Kolęda w tygodniu rozpoczyna się o godz.16.30, w soboty o 11.00, a w niedzielę i Trzech Króli o 13.30. W czasie kolędy Msze św. w tygodniu godz.15.45.

14.  We wtorek po wieczornej Mszy św. Świąteczne strojenie naszej kaplicy- zapraszam i proszę o pomocy. 

15. W piątek po wieczornej Mszy św. Sprzątanie kaplicy - zapraszam i proszę o pomoc.

16.  Ofiary zbierane w ubiegłą niedzielę  przed kaplicą, przezanczyliśmy na cele budowlane – zebraliśmy 1940 zł. Bóg zapłać za wsparcie i zrozumienie.

 

17. W tygodniu są wolne terminy intencji Mszalnych. Jest także zeszyt intencji na rok 2018. 

Dzienniczek ŚWIĘTEJ SIOSTRY FAUSTYNY

Modlitwa w drodze

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com