MetroPagina

Ogłoszenia

I Niedziela Adwentu

1.      Msze Święte w niedzielę - 8.00, 11.30 oraz 18.00.

2.     Msze św. Roratnie w poniedziałek, środę i piątek o godz. 18.00. W tym roku podczas rorat będzie nam towarzyszył św. Józef. Szczególnie przypominam dzieciom przygotowującym się do komunii o uczestniczestnictwie  w roratach. Ofiary zbierane podczas rorat przekażemy na pomoc dzieciom w ramach akcji „Wigilijne dzieło pomocy dzieciom”.

3.     W piątek – 8 grudnia uroczystość Niepokalanego pczęcia NMP zapraszam na mszę św. o 18.00.. tego dnia poświęcenie medalików i książeczek dzieciom przygotowującym sie do I komunii

4.     Spowiedź Święta 20 min. przed Mszą Św.

5.     Polecamy Przewodnik Katolicki

6.     Scholka zaprasza na próby w soboty o godz. 11.00

7.       Dziekuję za dobro i wsparcie. Dziękuję Rodzinie za troskę o porządek w kaplicy. Dziękuję za posprzątanie kaplicy i troskę o kwiaty., za wieniec adwentowy, za świecznik adwentowy. Dziękuję  za troskę o porządek przy kaplicy, za ofiarowane stroje dla ministrantów- kolor fioletowy, za obrusy na ołtarz Dziekuje Państwu za prowadzenie scholki. Małżonkom za wspólną modlitwę podczas Mszy św. w rocznicę sakramentu małżeństwa. Naszym chorym za ofiary na budowe kaplicy.

8.     Parafia sw. Jadwigi Królowej zaprasza na wieczory zadumy, refleksji i modlitwy w poniedziałki o godz.,19.30. Pierwsze spotkanie 4 grudnia.

9.     Zwracamy sie z prośbą o przyłączenie sie do akcji zbierania nakrętek dla 8-letniego Michałka naszego Parafianina walczącego z chorobą - rakiem twarzoczaszki.

10. Od grudnia do czerwca (raz w miesiącu) J.E. Ks. Biskup Jan Tyrawa głosić będzie katechezy na temat 7 darów Ducha Świętego. Pierwsze spotkanie na temat „Daru Mądrości” odbędzie się 12 grudnia (wtorek) o godz. 18.30 w Katedrze Bydgoskiej.

11. Szkoła Podstawowa nr 17 przy ul. Berlinga, zaprasza Rodzinny Festyn Bożonarodzeniowy  - 8 grudnia od 17.00 – 19.00.

12.  W zakarystii można nabyć świece Caritas – "Wigilijne dzieło pomocy dzieciom" (małe 5 zł , duże 15 zł.), jest także opłatek na stół wigilijny, oraz lampiony adwentowe w cenie 25 zł.są one cegiełką na budowę kaplicy.

13.  Za tydzień – druga niedzielka miesiąca, ofiary zbierane przed kaplicą przezanczamy na cele budowlane.

 

14.  W tygodniu są wolne terminy intencji Mszalnych. Jest także zeszyt intencji na rok 2018. Na ławkach są wyłożone kartki do Wymienianek rocznych. Wymianianki roczne składamy do końca listopada w zakrystii.

Dzienniczek ŚWIĘTEJ SIOSTRY FAUSTYNY

Modlitwa w drodze

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com