MetroPagina

Ogłoszenia

Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

1.      Msze Święte w niedzielę - 8.00, 11.30 oraz 18.00.

2.     Dzisiaj obchodzimy uroczystość Jezusa Króla Wszechświata.

3.     Msze św. Roratnie w poniedziałek, środę i piątek. W tym roku podczas rorat będzie nam towarzyszył św. Józef. Szczególnie przypominam dzieciom przygotowującym się do komunii o uczestniczestnictwie  w roratach. Ofiary zbierane podczas rorat przekażemy na pomoc dzieciom w ramach akcji „Wigilijne dzieło pomocy dzieciom”.

4.     W czwartek będzimy się modlić o powołania do Służby Bożej a w pierwszy piątek miesiąca wynagradzać Sercu Jezusa za popełnione grzechy, tego dnia odwiedzę chorych i osoby starsze z posługą sakramentalną.

5.     Spowiedź Święta 20 min. przed Mszą Św. a w I Piątek miesiąca od 17.30.

6.     Polecamy Przewodnik Katolicki

7.     Scholka zaprasza na próby w soboty o godz. 11.00

8.       Dziekuję za dobro i wsparcie. Dziękuję Rodzinie za troskę o porządek w kaplicy. Dziękuję za posprzątanie kaplicy i troskę o kwiaty. Dziękuję  za troskę o porządek przy kaplicy, za ofiarowane stroje dla ministrantów. Dziekuje Państwu za prowadzenie scholki. Małżonkom za wspólną modlitwę podczas Mszy św. w rocznicę sakramentu małżeństwa.

9.     Zwracamy sie z prośbą o przyłączenie sie do akcji zbierania nakrętek dla 8-letniego Michałka naszego Parafianina walczącego z chorobą - rakiem twarzoczaszki.

10.  8 grudnia - poświęcenie medalików i książeczek dzieciom przygotowującym sie do I komunii

11.  W przyszłym roku 2018, rozpoczyna się w naszej Diecezji Peregrynacja Kopii Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej. Pragniemy przygotować się do tego wydarzenia nie tylko przez Misje Parafialne, ale także przez Nowennę Diecezjalną, która rozpocznie się w pierwszą sobotę grudnia 2017 r. i zakończy w pierwszą sobotę sierpnia 2018 r. W tym czasie w każdą pierwszą sobotę miesiąca po Mszy św. wieczornej przed Najświętszym Sakramentem polecać będziemy całą naszą Diecezję, prosząc o jak najlepsze owoce Peregrynacji. Modlitwę zakończymy o godz. 21 błogosławieństwem i wspólnie odśpiewanym Apelem Jasnogórskim.

12.  W zakarystii można nabyć świece Caritas – "Wigilijne dzieło pomocy dzieciom" (małe 5 zł , duże 15 zł.), jest także opłatek na stół wigilijny a także lampiony adwentowe w cenie 25 zł.są one cegiełką na budowę kaplicy.

 

13.  W tygodniu są wolne terminy intencji Mszalnych. Jest także zeszyt intencji na rok 2018. Na ławkach są wyłożone kartki do Wymienianek rocznych. Wymianianki roczne składamy do końca listopada w zakrystii.

Dzienniczek ŚWIĘTEJ SIOSTRY FAUSTYNY

Modlitwa w drodze

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com