MetroPagina

Ogłoszenia

33. Niedziela Zwykła

1.      Msze Święte w niedzielę - 8.00, 11.30 oraz 18.00.

2.     W przyszła niedzielę będziemy obchodzili uroczystość Jezusa Króla Wszechświata, po Mszy św. o godz. 8.00 akt oddania Jezusowi Królowi,  Adoracja Jezusa do godz. 11.30

3.     Spowiedź Święta 20 min. przed Mszą Św.

4.     Polecamy Przewodnik Katolicki

5.     Scholka zaprasza na próby w soboty o godz. 11.00

6.     Biskup Jan Tyrawa zaprasza na wykład ks. prof. dr. hab. Stefana Szymika pod tytułem „Idea stworzenia oryginalną myślą chrześcijańskiej (europejskiej) cywilizacji”. Spotkanie odbędzie się 27 listopada (poniedziałek) o godz. 19.00 w auli Wyższego Seminarium Duchownego w Bydgoszczy (ul. Grodzka 18).

7.       Dziekuję za dobro i wsparcie. Dziękuję Rodzinie za troskę o porządek w kaplicy. Dziękuję za posprzątanie kaplicy i troskę o kwiaty. Dziękuję  za troskę o porządek przy kaplicy, za ofiarowane stroje dla ministrantów. Podziękowania za 2 stojaki do choinek. Dziekuje Państwu za prowadzenie scholki. Małżonkom za wspólną modlitwę podczas Mszy św. w rocznicę sakramentu małżeństwa.

8.     Dziekuję za wczorajszą pomoc p. Edkowi i p. Maciejowi

9.     Zwracamy sie z prośbą o przyłączenie sie do akcji zbierania nakrętek dla 8-letniego Michałka naszego Parafianina walczącego z chorobą - rakiem twarzoczaszki.

10.  8 grudnia - poświęcenie medalików i książeczek dzieciom przygotowującym sie do I komunii

11.  W zakarystii można nabyć świece Caritas – "Wigilijne dzieło pomocy dzieciom" (małe 5 zł. , duże 15 zł.), jest także opłatek na stół wigilijny a także lampiony adwentowe w cenie 25 zł.są one cegiełką na budowę kaplicy.

12. W ubiegłą niedzielę zbieraliśmy ofiary na cele budowlane, zebraliśmy 1542 zł. Dziękuję za zrozumienie. Cały czas poszukujemy ofiarodawców na okna i drzwi.

 

13.  W tygodniu są wolne terminy intencji Mszalnych. Jest także zeszyt intencji na rok 2018. Na ławkach są wyłożone kartki do Wymienianek rocznych. Wymianianki roczne składamy do końca listopada w zakrystii.

Dzienniczek ŚWIĘTEJ SIOSTRY FAUSTYNY

Modlitwa w drodze

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com