MetroPagina

Ogłoszenia

32. Niedziela Zwykła

1.      Msze Święte w niedzielę - 8.00, 11.30 oraz 18.00.

2.     Dzisiaj obchodzimy Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym

3.     Spowiedź Święta 20 min. przed Mszą Św.

4.     Zwracamy sie z prośbą o przyłączenie sie do akcji zbierania nakrętek dla 8-letniego Michałka naszego Parafianina walczącego z chorobą - rakiem twarzoczaszki.

5.     Polecamy Przewodnik Katolicki

6.     Scholka zaprasza na próby w soboty o godz. 11.00

7.     W dniach 4 do 13 listopada odbędzie się w naszym mieście Tydzień Kultury Chrześcijańskiej

8.     Biskup Jan Tyrawa zaprasza na wykład ks. prof. dr. hab. Stefana Szymika pod tytułem „Idea stworzenia oryginalną myślą chrześcijańskiej (europejskiej) cywilizacji”. Spotkanie odbędzie się 27 listopada (poniedziałek) o godz. 19.00 w auli Wyższego Seminarium Duchownego w Bydgoszczy (ul. Grodzka 18).

9.     DA "Martyria" zaprasza na rekolekcje adwentowe pod hasłem "Gdy czekanie boli..." dla małżeństw starających się o potomstwo. Szczegóły na plakacie.

10.   Dziekuję za dobro i wsparcie. Dziękuję Rodzinie za troskę o porządek w kaplicy. Dziękuję za posprzątanie kaplicy i troskę o kwiaty. Dziękuję  za troskę o porządek przy kaplicy, a ofiarowane stroje dla ministrantów, kropielnicę do kaplicy, a także za świecznik adwentowy i materiały do wykonania dekoracji świątecznych. Małżonkom za wspólną modlitwę podczas Mszy św. w rocznicę sakramentu małżeństwa.

11.  Dziekuję tym, którzy tak licznie przez październik uczestniczyli w różańcu i tym parafianom, którzy pamietali o zmarłych wypisując ich imoina w wymieniankach i przychodząc na różaniec w ich intencji.

12.  8 grudnia - poświęcenie medalików i książeczek dzieciom przygotowującym sie do I komunii

13. Proszę o pomoc panów w sobotę od godz. 9.

14. Dzisiaj druga niedziela miesiąca, ofiary zbierane przed kaplicą przeznaczamy na cele budowlane. Dziękuję za zrozumienie.

 

15.  W tygodniu są wolne terminy intencji Mszalnych. Jest także zeszyt intencji na rok 2018. Na ławkach są wyłożone kartki do Wymienianek rocznych. Wymianianki roczne składamy do końca listopada w zakrystii.

Dzienniczek ŚWIĘTEJ SIOSTRY FAUSTYNY

Modlitwa w drodze

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com