MetroPagina

Ogłoszenia

31 Niedziela Zwykła

1.      Msze Święte w niedzielę - 8.00, 11.30 oraz 18.00.

2.     11 Listopada – Msze święte o 11.30  w int. Ojczyzny oraz o 18.00

3.     Spowiedź Święta 20 min. przed Mszą Św.

4.     Zwracamy sie z prośbą o przyłączenie sie do akcji zbierania nakrętek dla 8-letniego Michałka naszego Parafianina walczącego z chorobą - rakiem twarzoczaszki.

5.     Polecamy Przewodnik Katolicki

6.     Scholka zaprasza na próby w soboty o godz. 11.00

7.     W przyszłą niedziele obchodzimy Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym

8.     W dniach 4 do 13 listopada odbędzie się w naszym mieście Tydzień Kultury Chrześcijańskiej

9.      Odpust Zupełny (1 – 8 listopada) -Nawiedzając z modlitwą kościół lub kaplicę w uroczystość Wszystkich Świętych oraz w Dniu Zadusznym, możemy pod zwykłymi warunkami uzyskać odpust zupełny, czyli całkowite darowanie kar dla dusz w czyśćcu cierpiących. Ponadto wypełniając określone warunki, możemy uzyskać odpust zupełny od 1 do 8 listopada za pobożne (czyli modlitewne) nawiedzenie cmentarza. Odpust zupełny możemy uzyskać raz dziennie. Warunki uzyskania odpustu zupełnego:

1.Wzbudzić intencję jego otrzymania.
2. Być w stanie łaski uświęcającej.
3. Wyzbyć się przywiązania do jakiegokolwiek grzechu.
4. Przyjąć w tym dniu Komunię Świętą.
5. Odnowić naszą jedność ze wspólnotą Kościoła poprzez odmówienie: “Ojcze nasz”, “Wierzę w Boga” oraz modlitwy w intencjach bliskich Ojcu Świętemu.

 

10.   Dziekuję za dobro i wsparcie. Dziękuję Rodzinie za troskę o porządek w kaplicy. Dziękuję za posprzątanie kaplicy i troskę o kwiaty. Dziękuję  za troskę o porządek przy kaplicy. Za indywidualną ofiarę na cele budowlane a także za darowiznę na rzecz parafii przekazaną na parafialne konto.  Małżonkom za wspólną modlitwę podczas Mszy św. w rocznicę sakramentu małżeństwa.

11.  8 grudnia - Poświęcenie medalików i książeczek dziecia przygotowującym sie do I komunii

12. Za Tydzień druga niedziela miesiąca, ofiary zbierane przed kaplicą przeznaczamy na cele budowlane. Dziękuję za zrozumienie.

 

13.  W pierwszych dniach listopada są wolne terminy intencji Mszalnych, w tych dniach Kościół szczególnie zachęca, aby pamietać o zmarłych. Jest także zeszyt intencji na rok 2018 . Na ławkach są wyłożone kartki do Wymienianek jednorazowych (odmawiany od 3 do 8 listopada w godzinach różańca),  a także rocznych (odmawiane w Niedzielę o 7.30). Wymianianki składamy w zakrystii po Mszach św.

Dzienniczek ŚWIĘTEJ SIOSTRY FAUSTYNY

Modlitwa w drodze

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com