MetroPagina

Ogłoszenia

29. Niedziela Zwykła

1.      Msze św. w Niedzielę o 8.00, 11.30 oraz 18.00. a w tygodniu o godz. 18

2.      Nabożeństwa różańcowe w soboty i niedzielę o godz.17.30 natomiast w tygodniu po Mszy wieczornej. Różaniec dla dzieci w środy o 17.

3.     22 października 2017 r. Kościół na wszystkich kontynentach – zarówno w krajach bogatych, jak i biednych – obchodzi Światowy Dzień Misyjny. W Polsce znany jest on jako Niedziela Misyjna. W tym roku towarzyszy jej hasło „Idźcie i głoście”.

4.     Dzisiaj parafia św. Jana Pawła II zaprasza na uroczystości odpustowe o godz. 12.00

5.     Spowiedź Święta 20 min. przed Mszą Św.

6.     Zwracamy sie z prośbą o przyłączenie sie do akcji zbierania nakrętek dla 8-letniego Michałka naszego Parafianina walczącego z chorobą - rakiem twarzoczaszki.

7.     Polecamy Przewodnik Katolicki

8.     Scholka zaprasza na próby w soboty o godz. 11.00

9.     W dniach 26–27 X odbędzie się Diecezjalna Pielgrzymka na Jasną Górę z nocnym czuwaniem. Zapisy u ks. Wojciecha Retmana w parafii MBKM a także po Mszy w zakrystii.

10.  Dziekuję za dobro i wsparcie. Dziękuję Rodzinie za troskę o porządek w kaplicy. Dziękuję za posprzątanie kaplicy i troskę o kwiaty. Dziękuję  za troskę o porządek przy kaplicy, za ofiarowaną wycieraczkę do kaplicy a także p. Tadeuszowi za 6 ławek.  Małżonkom za wspólną modlitwę podczas Mszy św. w rocznicę sakramentu małżeństwa.

11.  W sobotę przeżywamy święto św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.

12.  Parafia MBKM zaprasza w poniedziałek 30.10. na Mszę Świętą i modlitwę o uzdrowienie, którą poprowadzi znany charyzmatyk Marcin Zieliński, posługujący na co dzień modlitwą o uzdrowienie zarówno w Polsce jak i poza granicami. Początek godz. 18.30. Przyjdź aby spotkać i doświadczyć obecności żywego Jezusa.

13.  Ofiary zbierane tydzień temu przed kaplicą przekazaliśmy na cele budowlane, zebraliśmy kwotę 1265, 51 gr. Bóg zapłać, także za indywidualną ofiarę w kopercie.  Dziękuję za zrozumienie.

14.  W pierwszych dniach listopada są wolne terminy intencji Mszalnych, w tych dniach Kościół szczególnie zachęca, aby pamietać o zmarłych. Jest także zeszyt intencji na rok 2018 . Na ławkach są wyłożone kartki do Wymienianek jednorazowych (w godzinach różańca),  a także rocznych (odmawiane w Niedzielę o 7.30). Wymianianki składamy w zakrystii po Mszach św.

 

15.  Już dziś informuję, że w Uroczystość Wszystkich Świętych Msze św. jak w każdą niedzielę. Natomiast 2 listopada Msza św. z procesją żałobną o godz. 18.

Dzienniczek ŚWIĘTEJ SIOSTRY FAUSTYNY

Modlitwa w drodze

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com