MetroPagina

Ogłoszenia

27. Niedziela Zwykła

1.      Msze św. w Niedzielę o 8.00, 11.30 oraz 18.00. a w tygodniu o godz. 18

2.      Nabożeństwa różańcowe w soboty i niedzielę o godz.17.30 natomiast w tygodniu po Mszy wieczornej. Różaniec dla dzieci w środy o 17.

3.     Spowiedź Święta 20 min. przed Mszą Św.

4.     Poświęcenie Różańca dzieciom przygotowującym sie do I Komunii w niedzielę 8 października o 11.30

5.     Dzisiaj Dzień Papieski – ofiary składane do puszki przed kaplicą przekazujemy na cele Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia. Ks.  Biskup Jan zaprasza Nas do udziału w kolejnej " Bydgoskiej Karoliadzie". Rozpoczęcie Mszą św. W kościele św. Jadwigii o godz. 13.

6.     Zwracamy sie z prośbą o przyłączenie sie do akcji zbierania nakrętek dla 8-letniego Michałka naszego Parafianina walczącego z chorobą - rakiem twarzoczaszki.

7.     Polecamy Przewodnik Katolicki

8.      Dziekuję za wszelkie dobro i wsparcie. Dziękuję Rodzinie za troskę o porządek w kaplicy. Paniom za posprzątanie kaplicy i troskę o kwiaty. Dziękuje Panu za troskę o porządek przy kaplicy. Podziekowania za prezenty urodzinowe: Umycie okien!!! Ofiarowany odkurzacz, sygnaturkę – dzwonek, obrus ołtarzowy, kropielnicę naczynie na wodę święconą, kronikę, ofiarę na kwiaty, ofiarowany ornat a parafii św. Łukasza za figurki do żłobka. Podziekowania dla osób yrwajacych wczoraj na modlitwie „ Różaniec do Granic”. Małżonkom za wspólną modlitwę podczas Mszy św. w rocznicę sakramentu małżeństwa.

          Bardzo dziękuję za Wasza obecność na uroczystości odpustowej i historycznym wydarzeniu erygowania parafii, poświęcenia kaplicy.

9.      Wyjątkowo za tydzień ofiary zbierane przed kaplicą przekazujemy na cele budowlane. Dziękuję za zrozumienie.

10.  Przymiarka szat dla dzieci I Komunijnych 21 października w godz. 8.15 – 8.45 . koszt szaty 120 zł. Wpłacamy zadatek 50 zł.

11.  W pierwszych dniach listopada są wolne terminy intencji Mszalnych, w tych dniach Kościół szczególnie zachęca, aby pamietać o zmarłych. Jest także zeszyt intencji na rok 2018 . Na ławkach są wyłożone kartki do Wymienianek jednorazowych a także rocznych. Wymianianki składamy w zakrystii po Mszach św.

12. Za tydzień parafia Św. Łukasza Ewangelisty obchodzić będzie jubileusz - 25 rocznicę jej powstania. Sumę odpustową o godz. 11.30, odprawi Ks. arcybiskup Henryk Muszyński, który 25 lat temu tę wspólnotę powołał do życia. O godz. 16.00 odbędzie się Koncert Uwielbieniowy w wykonaniu zespołu „GUADALUPE” z Lublina… Informacje szczegółowe na plakacie.   Na powyższą uroczystość i koncert ks. proboszcz wraz za parafianami zaprasza.

 

 

Dzienniczek ŚWIĘTEJ SIOSTRY FAUSTYNY

Modlitwa w drodze

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com