MetroPagina

Ogłoszenia

26. Niedziela Zwykła

1.      Msze św. w Niedzielę o 8.00, 11.30 oraz 18.00. a w tygodniu o godz. 18

2.     Dzisiaj rozpoczynamy miesiąc pażdziernik poświęcony MB. Nabożeństwa różańcowe w soboty i niedzielę o godz.17.30 natomiast w tygodniu po Mszy wieczornej. Wyjątkowo w czwartek różaniec o 17.30. Różaniec dla dzieci w środy o 17.

3.     W czwartek o godz. 18 w naszej wspólnocie przeżywać będziemy pierwszy parafialny odpust. Tego dnia prawanie zostanie powołana do istnienia parafia pod wezwaniem św. Faustyny, zostanie także poświęcona nasza kaplica p.w. św. Faustyny. Na uroczystości bardzo serdecznie zapraszam, a także liczę na Waszą pomoc w przygotowaniu uroczystości. Spotkanie osób zaangażowanych w liturgię w środę po Mszy św.

4.     Spowiedź Święta 20 min. przed Mszą Św.

5.     Przypominam, że deklaracje do I komunii Świętej składamy w naszej Świątyni w dniu uroczystości odpustowej 5 pażdziernika.

6.     Poświęcenie Różańca dzieciom przygotowującym sie do I Komunii w niedzielę 8 października.

7.     Za tydzień kolejny Dzień Papieski – ofiary składane do puszki przed kaplicą przekazujemy na cele Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia. Tego dnia ks.  Biskup Jan zaprasza Nas do udziału w kolejnej " Bydgoskiej Karoliadzie". Rozpoczęcie Mszą św. W kościele św. Jadwigii o godz. 13.

8.     Zwracamy sie z prośbą o przyłączenie sie do akcji zbierania nakrętek dla 8-letniego Michałka naszego Parafianina walczącego z chorobą - rakiem twarzoczaszki.

9.     Polecamy Przewodnik Katolicki

10. Scholka parafialna zaprasza na próbę wyjątkowo w środę 4 października o godz. 17.00

11. Parafia MBKM zaprasza na uroczystości odpustowe w sobotę 7 października o godz .18.30

12. Proszę o pomoc w umyciu okien naszej kaplicy w poniedziałek i we wtorek od 16.00 do 17.30 i od 18.30.

13.  Dziekuję za wszelkie dobro i wsparcie. Dziękuję Rodzinie za troskę o porządek w kaplicy. Panią za posprzątanie kaplicy i troskę o kwiaty. Dziękuje Panu za troskę o porządek przy kaplicy. Małżonkom za wspólną modlitwę podczas Mszy św. w rocznicę sakramentu małżeństwa.

14. Pragniemy włączyć się w wydarzenie " Różaniec bez granic", które odbędzie się 7.10.2017 r.Plan na ten dzień jest następujący:rozpocznie się o godzinie 8.00 wystawieniem Najświętszego Sakramentu i odmówieniem różańca- części radosnej 
12.00 odmówienie części bolesnej różańca świętego
15.00 odmówienie części światła różańca świętego
17.30 odmówienie części chwalebnej różańca świętego

 

15.Szczególne podziękowania za ofiarę jaką jest Tabernakulum, które będzie nam towarzyło w modlitwie przed Panem.

Dzienniczek ŚWIĘTEJ SIOSTRY FAUSTYNY

Modlitwa w drodze

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com