MetroPagina

Ogłoszenia

23. Niedziela Zwykła

1.      Msze św. w Niedzielę o 8.00, 11.30 oraz 18.00. a w tygodniu o godz. 18

2.     Zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego we wtorek, natomiast Nowenna do MB w środy po wieczornej Mszy św.

3.     Spowiedź Święta 20 min. przed Mszą Św.

4.     Dzisiaj spotkanie z rodzicami dzieci, które przystapią do I Komunii w 2018 roku.

5.     Dzisiaj poświęcenia tornistrów i przyborów szkolnych o godzinie 11.30. Po Mszy św. Spotkanie – pożegnanie wakacji - dla dzieci i ich rodziców na placu przy kaplicy. Przynosimy o : kiełbaski, słodycze. Proszę o przygotowanie zabaw, muzyki, ogniska, grilla.

6.     Zwracamy sie z prośbą o przyłączenie sie do akcji zbierania nakrętek dla 8-letniego Michałka naszego Parafianina walczącego z chorobą - rakiem twarzoczaszki.

7.     Polecamy Przewodnik Katolicki

8.     Scholka parafialna zaprasza na próby w soboty o godz. 11.

9.     Spotkanie rodziców ministrantów i kandydatów na ministrantów w przyszłą niedzielę po Mszy o 11.30.

10.  Szczególne podziękowania dla Panów za wczorajszą pomoc .

11.  Dziekuję za wszelkie dobro i wsparcie. Dziękuję Rodzinie za troskę o porządek w kaplicy. Panią za  posprzątanie kaplicy i troskę o kwiaty. Dziękuje Panu za troskę o porządek przy kaplicy Dziękuje za ofiarowany destruk (56 ton). Małżonkom za wspólną modlitwę podczas Mszy św. w rocznicę sakramentu małżeństwa.

12.  Dzisiaj  2 niedziela miesiąca ofiary zbierane przed kaplicą w całości są przeznaczone na cele budowlane.

13.  W czawartek Święto Poswyższenia Krzyża Świętego.

14. Sanktuarium Matki Boskiej Królowej Męczenników- Golgota Bydgoska Kalwaria XX wieku zaprasza na doroczną uroczystość odpustową ku czci swej Patronki dnia 15 września bieżącego roku o godz. 18.30.

15.  Ze smutkiem informujemy, że 8 września zmarł ks. kan. Jan Graczyk, wieloletni proboszcz parafii św. Antoniego na Czyżkówku w ostatnich latach związany z parafią św. Łukasza Ewangelisty. Wprowadzenie trumny z ciałem zmarłego kapłana do świątyni św. Łukasza Ewangelisty w Bydgoszczy nastąpi w niedzielę, 10 września, o godz. 17. Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się w poniedziałek, 11 września, o godz. 11 w parafii Chrystusa Króla w Bydgoszczy. Mszy Świętej przewodniczyć będzie biskup senior Bogdan Wojtuś z archidiecezji gnieźnieńskiej.

 

 

Dzienniczek ŚWIĘTEJ SIOSTRY FAUSTYNY

Modlitwa w drodze

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com