MetroPagina

Ogłoszenia

22. Niedziela Zwykła

1.      Msze św. w Niedzielę o 8.00, 11.30 oraz 18.00. a w tygodniu o godz. 18

2.     Zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego we wtorek, natomiast Nowenna do MB w środy po wieczornej Mszy św.

3.     Spowiedź Święta 20 min. przed Mszą Św.

4.     Spotkanie z rodzicami dzieci, które przystapią do I Komunii w 2018 roku, odbędzie się w Niedzielę 10 września po Mszy o 11.30.Za zmiane terminu przepraszam.

5.     Poświęcenia tornistrów i przyborów szkolnych 10 września o godzinie 11.30. Po Mszy św. Spotkanie – pożegnanie wakacji - dla dzieci i ich rodziców na placu przy kaplicy. Przynosimy o : kiełbaski, słodycze. Proszę o przygotowanie zabaw, muzyki, ogniska, grilla.

6.     Zwracamy sie z prośbą o przyłączenie sie do akcji zbierania nakrętek dla 8-letniego Michałka naszego Parafianina walczącego z chorobą - rakiem twarzoczaszki.

7.     Polecamy Przewodnik Katolicki

8.     Scholka parafialna zaprasza na próby w soboty o godz. 10.

9.      Szczególne podziękowania dla Panów za wczorajszą pomoc w pracach stolarskich!!!

10.  Dziękuję rodzinie za ofiarę indywidualną na cele budowlane. Także chorym za wsparcie Nadal poszukujemy ofiarodawców na okna i drzwi do kaplicy. Dziękuję za zrozumienie.

11.  Dziekuję za wszelkie dobro i wsparcie. Dziękuję Rodzinie za troskę o porządek w kaplicy. Panią za piątkowe posprzątanie kaplicy i troskę o kwiaty. Dziękuje Panu za troskę o porządek przy kaplicy. Dziękuję za wakacyjne pozdrowienia z różnych części świata. Małżonkom za wspólną modlitwę podczas Mszy św. w rocznicę sakramentu małżeństwa.

12. Ofiary, które zbieraliśmy w ubiegłą niedzielę przed kaplicą przekażemy mieszkańcom wsi Mała Klonia w gminie Gostycyn. Zebraliśmy 2781,75 zł.

13. Za tydzień 2 niedziela miesiąca ofiary zbierane przed kaplicą w całości są przeznaczone na cele budowlane.

14. Ministranci i kandydaci na ministrantów!!!!! Zapraszam na spotkanie w piątek o 18.30 w kaplicy!!!!!!

15.  Towawarzystwo Przyjaciół Bydgoskiej Fary zaprasza na prawykonanie oratorium Piotra Salabera do tekstów ks. Sylwestra Warzyńskiego „NON OMNIS MORIAR” – WE MNIE JEST MIEJSCE SPOTKANIA.Koncert odbędzie się 9 września o godz. 19 na bydgoskiej Wyspie Młyńskiej.

 

16.  Ksiądz Biskup zaprasza na uroczystości odpustowe ku czci NMP Matki Pięknej Miłości – suma odpustowa w Katedrze w piątek o godz. 18.00

Dzienniczek ŚWIĘTEJ SIOSTRY FAUSTYNY

Modlitwa w drodze

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com