MetroPagina

Ogłoszenia

20. Niedziela Zwykła

1.      Msze św. w Niedzielę o 8.00, 11.30 oraz 18.00. a w tygodniu o godz. 18

2.     W sobotę 26 sierpnia Uroczystość NMP Częstochowskiej.

3.     Zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego we wtorek, natomiast Nowenna do MB w środy po wieczornej Mszy św.

4.     Spowiedź Święta 20 min. przed Mszą Św.

5.     Dzieci z Naszej Wspólnoty przystapią do I Komunii 13 maja 2018 roku

6.     Zwracamy sie z prośbą o przyłączenie sie do akcji zbierania nakrętek dla 8-letniego Michałka naszego Parafianina walczącego z chorobą - rakiem twarzoczaszki.

7.     Polecamy Przewodnik Katolicki

8.     Bóg zapłać za ofiary na cele budowlane, zebraliśmy kwotę 1630,50. Dziękuję rodzinie za ofiarę indywidualną na budowę. Dziękuję za zrozumienie. Nadal poszukujemy ofiarodawców na okna i drzwi do kaplicy.

9.      Dziekuję za wszelkie dobro i wsparcie. Dziękuję Rodzinie za troskę o porządek w kaplicy. Dziekuję za troskę o kwiaty. Dziękuje panu za troske o porządek przy kaplicy, za pomoc w rozładunku wełny i płyt gipsowych. Dziękuje za wakacyjne pozdrowienia z różnych części świata. Małżonkom za wspólną modlitwę podczas Mszy św. w rocznicę sakramentu małżeństwa.

10.                       Ofiary zbierane w przyszłą niedzielę (27.08.) przed kaplicą przekażemy mieszkańcom wsi Mała Klonia w gminie Gostycyn. Szczególni chcemy skierować pomoc konkretnym rodzinom naszych murarzy.

 

11.                        UDAJĄCYM SIĘ NA WAKACYJNY ODPOCZYNEK życzymy wielu łask Bożych zarówno tych zewnętrznych jak i duchowych. Piękno stworzonego świata, piękno architektury sakralnej miejsc, które odwiedzimy, niech nam wszystkim pomoże jeszcze bardziej zbliżyć się do Pana Boga. Osobista modlitwa w różnych miejscach kultu i na łonie przyrody, lektura i medytacja Pisma św. jak również niedzielna i świąteczna Msza św. przeżywana w świątyniach rozsianych po całym świecie niech otworzy nas jeszcze bardziej na Miłość, którą jest Bóg, by nasze życie duchowe nabrało nowego blasku po całorocznym trudzie nauki i pracy.

Dzienniczek ŚWIĘTEJ SIOSTRY FAUSTYNY

Modlitwa w drodze

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com