MetroPagina

Ogłoszenia

19. Niedziela Zwykła

1.      Msze św. w Niedzielę o 8.00, 11.30 oraz 18.00. a w tygodniu o godz. 18

2.      Msze św. w uroczystość Wniebowzięcia NMP – 15 sierpnia według porządku niedzielnego

3.     Zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego we wtorek, natomiast Nowenna do MB w środy po wieczornej Mszy św.

4.     Spowiedź Święta 20 min. przed Mszą Św.

5.     Dzieci z Naszej Wspólnoty przystapią do I Komunii 13 maja 2018 roku

6.     Zwracamy sie z prośbą o przyłączenie sie do akcji zbierania nakrętek dla 8-letniego Michałka naszego Parafianina walczącego z chorobą - rakiem twarzoczaszki.

7.     Polecamy Przewodnik Katolicki

8.       Dzisia druga niedziela miesiąca, ofiary zbierane przed kaplicą przeznaczamy na cele budowlane. Dziękuję za zrozumienie. Nadal poszukujemy ofiarodawców na okna i drzwi do kaplicy.

9.      Dziekuję za wszelkie dobro i wsparcie. Dziękuję Rodzinie za troskę o porządek w kaplicy. Dziekuję za troskę o kwiaty. Dziękuje panu za troske o porządek przy kaplicy. Dziękuje za wakacyjne pozdrowienia z różnych części świata. Małżonkom za wspólną modlitwę podczas Mszy św. w rocznicę sakramentu małżeństwa.

 

10.  UDAJĄCYM SIĘ NA WAKACYJNY ODPOCZYNEK życzymy wielu łask Bożych zarówno tych zewnętrznych jak i duchowych. Piękno stworzonego świata, piękno architektury sakralnej miejsc, które odwiedzimy, niech nam wszystkim pomoże jeszcze bardziej zbliżyć się do Pana Boga. Osobista modlitwa w różnych miejscach kultu i na łonie przyrody, lektura i medytacja Pisma św. jak również niedzielna i świąteczna Msza św. przeżywana w świątyniach rozsianych po całym świecie niech otworzy nas jeszcze bardziej na Miłość, którą jest Bóg, by nasze życie duchowe nabrało nowego blasku po całorocznym trudzie nauki i pracy.

Dzienniczek ŚWIĘTEJ SIOSTRY FAUSTYNY

Modlitwa w drodze

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com