MetroPagina

Ogłoszenia

17. Niedziela Zwykła

1.      Msze św. w Niedzielę o 8.00, 11.30 oraz 18.00

2.     Zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego we wtorek, natomiast Nowenna do MB w środy po wieczornej Mszy św.

3.     Pierwszy czwartek miesiąca modlitwa o powołania do służby w Kościele po wieczornej Mszy św.

4.     Pierwszy piątek miesiąca modlitwy wynagradzające NSPJ po wieczornej Mszy św. Spwiedź od 17.30

5.     Spowiedź Święta 20 min. przed Mszą Św.

6.     Dzieci z Naszej Wspólnoty przystapią do I Komunii 13 maja 2018 roku

7.     Fordońska Mini Pielgrzymka już za nami. Dziękuję tym, którzy pomogli ugościć pielgrzymów, upiekli ciasto, pizzę, przynieśli ciastka i wodę. Dziękuję tym, którzy z naszej wspólnoty wybrali się na pielgrzymi szlak.

8.     Zwracamy sie z prośbą o przyłączenie sie do akcji zbierania nakrętek dla 8-letniego Michałka naszego Parafianina walczącego z chorobą - rakiem twarzoczaszki.

9.     Polecamy Przewodnik Katolicki

10. Tydzień temu zbieraliśmy ofiary w ramach akcji Miva Polska – zebraliśmy na rzecz misji 147,11zł

11.  Trwają prace przy  budowie kaplicy. Kierowców prosimy, abyśmy na plac przy kaplicy wjeżdżali bramą od ulicy ks. Trybowskiego. Dziękuję za zrozumienie.

12.  Dziekuję za wszelkie dobro i wsparcie.  Dziękuję Rodzinie za troskę o porządek w kaplicy. Dziękuje za wakacyjne pozdrowienia z różnych części świata. Dziękuję za pamięć w dniu imienin. Małżonkom za wspólną modlitwę podczas Mszy św. w rocznicę sakramentu małżeństwa.

13. Przed nami kolejna rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego -  niech ten dzień będzie okazją do modlitwy za Naszą Ojczyznę

 

14.  UDAJĄCYM SIĘ NA WAKACYJNY ODPOCZYNEK życzymy wielu łask Bożych zarówno tych zewnętrznych jak i duchowych. Piękno stworzonego świata, piękno architektury sakralnej miejsc, które odwiedzimy, niech nam wszystkim pomoże jeszcze bardziej zbliżyć się do Pana Boga. Osobista modlitwa w różnych miejscach kultu i na łonie przyrody, lektura i medytacja Pisma św. jak również niedzielna i świąteczna Msza św. przeżywana w świątyniach rozsianych po całym świecie niech otworzy nas jeszcze bardziej na Miłość, którą jest Bóg, by nasze życie duchowe nabrało nowego blasku po całorocznym trudzie nauki i pracy.

Dzienniczek ŚWIĘTEJ SIOSTRY FAUSTYNY

Modlitwa w drodze

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com