MetroPagina

Ogłoszenia

16. Niedziela Zwykła

1.      Msze św. w Niedzielę o 8.00, 11.30 oraz 18.00

2.     Zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego we wtorek, natomiast Nowenna do MB w środy po wieczornej Mszy św.

3.     Dzisiaj z okazji wspomnienie św. Krzysztofa po każdej Mszy św. błogosławieństwo kierowców oraz pojazdów mechanicznych. Ofiary zbierane przy tej okazji przekażemy na  cele misyjne.

4.     Spowiedź Święta 20 min. przed Mszą Św.

5.     Dzieci z Naszej Wspólnoty przystapią do I Komunii 13 maja 2018 roku

6.     Fordońska Mini Pielgrzymka od 24 do 31 lipca.  Pielgrzymów będziemy gościć we wtorek 25 lipca a sami weźmiemy udział w pielgrzymowaniu 26 lipca udając się do Parafii MB Królowej Męczenników

7.     Zwracamy sie z prośbą o przyłączenie sie do akcji zbierania nakrętek dla 8-letniego Michałka naszego Parafianina walczącego z chorobą - rakiem twarzoczaszki.

8.     Polecamy Przewodnik Katolicki

9.      Trwają prace przy  budowie kaplicy.  Dziękuję za zrozumienie.

10.  Dziekuję za wszelkie dobro i wsparcie, za pomoc w ustawieniu ławek, które otrzymaliśmy z parafii  Wysoka. Dziękuję Rodzinie za troskę o porządek w kaplicy. Dziękuje za wakacyjne pozdrowienia z różnych części świata. Małżonkom za wspólną modlitwę podczas Mszy św. w rocznicę sakramentu małżeństwa.

 

11.  UDAJĄCYM SIĘ NA WAKACYJNY ODPOCZYNEK życzymy wielu łask Bożych zarówno tych zewnętrznych jak i duchowych. Piękno stworzonego świata, piękno architektury sakralnej miejsc, które odwiedzimy, niech nam wszystkim pomoże jeszcze bardziej zbliżyć się do Pana Boga. Osobista modlitwa w różnych miejscach kultu i na łonie przyrody, lektura i medytacja Pisma św. jak również niedzielna i świąteczna Msza św. przeżywana w świątyniach rozsianych po całym świecie niech otworzy nas jeszcze bardziej na Miłość, którą jest Bóg, by nasze życie duchowe nabrało nowego blasku po całorocznym trudzie nauki i pracy.

Dzienniczek ŚWIĘTEJ SIOSTRY FAUSTYNY

Modlitwa w drodze

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com