MetroPagina

II Niedziela po Narodzeniu Pańskim

 

1. Dzisiaj przeżywamy II Niedzielę po Narodzeniu Pańskim – Pierwszą Niedzielę miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu od 8.00 do 10.00.

2. 6 stycznia Uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze święte w naszej Wspólnocie o 8.00, 10.00, 11.30 (żywy żłóbek) i 18.00. Tego dnia będzie można nabyć kredę oraz kadzidło. Ofiary zebrane tego dnia przekazujemy na cele misyjne. Dzieci serdecznie proszę o przebranie się w stroje postaci związanych z Bożym Narodzeniem.

3. I Czwartek Miesiąca - modlitwa o powołania o godzinie 18.00.

4. I Piątek Miesiąca – modlitwy wynagradzające Sercu Pana Jezusa za grzechy o godzinie 17.30, Adoracja Najświętszego Sakramentu od 17.00, okazja do spowiedzi o 17.15. W tym tygodniu odwiedzę Chorych i Starszych z posługą Sakramentalną.

5. We wtorki po Mszy świętej zapraszam na Koronkę do Bożego Miłosierdzia.

6. W środy po Mszy świętej zapraszam na Nowennę Do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Zachęcam do składania intencji modlitewnych, można ja składać do skarbony przy filarze przed obrazem Matki Bożej.

7. Adoracja Najświętszego Sakramentu w każdy piątek od 17.00 do 18.00.

8. Scholka Parafialna – próba w niedzielę o godzinie 10.30 z wyjątkiem pierwszej niedzieli miesiąca.

9. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: w poniedziałek Najświętsze Imię Jezus, w czwartek Kacpra, Melchiora i Baltazara – Objawienia Pańskie. W Niedzielę Chrzest Pański.

10. Kancelaria Parafialna czynna we Wtorki i Piątki po zakończonej Mszy Świętej.

11. W najbliższych dniach są wolne terminy intencji Mszalnych. Przypominam, że w naszej wspólnocie można zamawiać Msze święte gregoriańskie. Intencje można zarezerwować po każdej Mszy Świętej.

12. Przy wyjściu z kaplicy do nabycia Przewodnik Katolicki, Naszą Parafialną Kawę, krówki, a także świeżo tłoczony sok jabłkowy w opakowaniu 3 litrowym w cenie 16 zł i 5 litrów cenie 23 zł.

13. Serdecznie dziękuję za pomoc w sprzątaniu kaplicy.  Najbliższe sprzątanie kaplicy w sobotę o 8.00.  Bóg zapłać za darowizny na cele kultu religijnego na rzecz Parafii. Dziękuję także tym, którzy wspierają Naszą Parafię w trudnym czasie ograniczeń.

14. Plan Kolędy – Spotkań modlitewnych w naszej Kaplicy - jest wywieszony w gablocie i na stronie internetowej. Kolędę, spotkanie rozpoczyna się Mszą Świętą o godzinie 18.00 w intencji mieszkańców zaproszonych ulicy. Po Mszy świętej zapraszam na spotkanie przy kawie i herbacie. Nowych mieszkańców po zakończonej Mszy proszę o kontakt.

15. Za tydzień druga Niedziela miesiąca ofiary składane przed kaplicą przekazujemy na spłatę Naszego zadłużenia.

16. Wszystkim Państwu życzę błogosławionego tygodnia.

 

Dzienniczek ŚWIĘTEJ SIOSTRY FAUSTYNY

Modlitwa w drodze

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com