MetroPagina

Niedziela – Święto Świętej Rodziny

 

1. Dzisiaj przeżywamy Święto Świętej Rodziny – w modlitwie pamiętajmy o Naszych Rodzinach.

2. Nowy Rok – Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi – Światowy Dzień Modlitw o Pokój, porządek Mszy świętych 10.00, 11.30, 18.00. Nie będzie Mszy Świętej o 8.00.

3. Zakończenie Starego Roku – w piątek zapraszam na Mszę św. o godzinie 18.00 a po Mszy Świętej na Nabożeństwo Dziękczynne za miniony rok. Ksiądz Biskup Krzysztof Włodarczyk udzielił dyspensy od zachowania pokutnego charakteru piątku 31 grudnia. Korzystając z dyspensy wierni winni uczynić w stosownym czasie inne dzieła pokutne.

4. W Niedzielę 2 stycznia adoracja Najświętszego Sakramentu od 8.00 do 10.00.

5. I Sobota Miesiąca; podczas każdej Mszy Świętek oddajemy cześć Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny.

6. We wtorki po Mszy świętej zapraszam na Koronkę do Bożego Miłosierdzia.

7. W środy po Mszy świętej zapraszam na Nowennę Do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Zachęcam do składania intencji modlitewnych, można ja składać do skarbony przy filarze przed obrazem Matki Bożej.

8. Adoracja Najświętszego Sakramentu w każdy piątek od 17.00 do 18.00.

9. Scholka Parafialna – próba w niedzielę o godzinie 10.30 z wyjątkiem pierwszej niedzieli miesiąca.

10. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: w poniedziałek św. Jana, we wtorek św. Młodzianków Męczenników, w piątek św. Sylwestra Papieża, w sobotę Matkę Bożą.

11. Kancelaria Parafialna czynna we Wtorki i Piątki po zakończonej Mszy Świętej.

12. W najbliższych dniach są wolne terminy intencji Mszalnych. Przypominam, że w naszej wspólnocie można zamawiać Msze święte gregoriańskie. Intencje można zarezerwować po każdej Mszy Świętej.

13. Przy wyjściu z kaplicy do nabycia Przewodnik Katolicki, Naszą Parafialną Kawę, krówki  a także świeżo tłoczony sok jabłkowy w opakowaniu 3 l w cenie 16 zł i 5 litrów cenie 23 zł.

14. Serdecznie dziękuję za pomoc w sprzątaniu kaplicy.  Najbliższe sprzątanie kaplicy 31 grudnia (piątek) o 8.00.  Bóg zapłać za jedną ofiarę indywidualną na rzecz Parafii. Dziękuję także tym, którzy wspierają Naszą Parafię w trudnym czasie ograniczeń.

15. Plan Kolędy – Spotkań modlitewnych w Naszej kaplicy-  jest wywieszony w gablocie i na stronie internetowej. Kolędę rozpoczynamy 28 grudnia spotkanie rozpoczyna się Mszą Świętą o godzinie 18.00 w intencji mieszkańców zaproszonych ulicy. Po Mszy świętej zapraszam na spotkanie przy kawie i herbacie. Nowych mieszkańców po zakończonej Mszy proszę o kontakt.

16. Wszystkim Państwu życzę błogosławionego tygodnia.

Dzienniczek ŚWIĘTEJ SIOSTRY FAUSTYNY

Modlitwa w drodze

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com