MetroPagina

 Uroczystość Narodzenia Pańskiego

 

1. Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę Wam, drodzy Parafianie i Przyjaciele naszej Wspólnoty, byście w codzienności życia odnaleźli swoje Betlejem, a w nim Chrystusa, który jest ŚWIATŁEM, które nie gaśnie, MIŁOŚCIĄ, która nigdy nie przemija, DOBROCIĄ, która nigdy się nie kończy, PRZEBACZENIEM, które zawsze jest aktualne. Niech Boże Narodzenie nie będzie jedynie krótkim zachwytem nad bezbronną Dzieciną, ale prowadzi do głębokiej wiary przeżywanej na co dzień. Życzę Wam głębokiego, osobistego spotkania z Jezusem, które sprawi, że stanie się On jedynym fundamentem Waszego życia. Błogosławionych Świąt!

2. W Pierwsze Święto Bożego Narodzenia Msze Święte o 10.00, 11.30 i 18.00.

3. W Drugie Święto Bożego Narodzenia Msze Św. o 8.00, 10.00,11.30 (Żywy Żłóbek), 18.00, jest to także Niedziela Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa – ofiary składane tego dnia przekazujemy na uczelnie katolickie.

4. Dzisiaj kolejna rocznica śmierci Ks. Prałata Zygmunta Trybowskiego. Prośmy dla Niego o życie wieczne

5. Plan Kolędy – Spotkań modlitewnych w Naszej kaplicy - jest wywieszony w gablocie i na stronie internetowej. Modlitwa rozpoczyna się Mszą Świętą o godzinie 18.00 w intencji mieszkańców zaproszonych ulicy. Nowych mieszkańców po zakończonej Mszy proszę o kontakt.

6. Bóg Zapłać tym, którzy przyczynili się do świątecznego wystroju Naszej kaplicy. Za ofiarowane choinki, za ich transport do kaplicy. Dziękuję za każdy życzliwy gest.

 

Dzienniczek ŚWIĘTEJ SIOSTRY FAUSTYNY

Modlitwa w drodze

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com