MetroPagina

30. Niedziela Zwykła

 

1. Dzisiaj przeżywamy 30 Niedzielę Zwykłą.

2. Nabożeństwa Różańcowe – w piątki o godzinie 17.30 w pozostałe dni tygodnia po Mszy świętej.

3. Uroczystość Wszystkich Świętych – Msze Święte w Naszej Kaplicy o 8.00, 11.30 i 18.00. Na cmentarzu przy ul. Wiślanej o godzinie 12.00.

4. 2 listopada Dzień Zaduszny – Msze Święte w Naszej Kaplicy o 7.30 i 18.00. Po Mszach procesja za zmarłych. Na cmentarzu przy ul. Wiślanej o godzinie 13.30.

5. Od 3 do 8 listopada rozpoczynamy modlitwę różańcową za zmarłych. Na ławkach są wyłożone formularze, na których proszę wypisać imiona i nazwiska naszych zmarłych. Wymienianki proszę składać w zakrystii.

6. Noc Świętych - w parafii Św. Łukasza i św. Rity przy ul. Bora – Komorowskiego. Rozpoczęcie 30 października o godzinie 12.00 Msza Święta po Mszy procesja z relikwiami świętych i błogosławionych następnie Adoracja Najświętszego Sakramentu do 22.00. Szczegóły na plakacie.

7. Scholka Parafialna – próba w niedzielę o godzinie 10.30 z wyjątkiem pierwszej niedzieli miesiąca.

8. Adoracja Najświętszego Sakramentu w każdy piątek od 17.00 do 18.00.

9. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: w poniedziałek Przeniesieni relikwii św. Wojciecha, w środę św. Apostołów Szymona i Judę Tadeusza.

10. Kancelaria Parafialna czynna we Wtorki i Piątki po zakończonej Mszy Świętej.

11. Jesienią są wolne terminy intencji Mszalnych. Przypominam, że w naszej wspólnocie można zamawiać Msze święte gregoriańskie. Intencje można zarezerwować po każdej Mszy Świętej.

12. Dzisiaj uroczystości odpustowe w parafii Św. Jana Pawła II o godzinie 12.00.

13. Serdecznie dziękuję za pomoc w sprzątaniu kaplicy. Sprzątanie w najbliższą w sobotę o godzinie 8.00.  Bóg zapłać za jedną ofiarę indywidualną na spłatę naszego zadłużenia. Serdecznie dziękuję za ofiarowane Cisy, a także ich posadzenie. Bóg zapłać za użyczenie wiertnicy. Serdecznie dziękuję za słodycze, za ofiary na kwiaty, na spłatę naszego zadłużenia – ofiarowaliście Państwo 3195 zł. Dziękuję za troskę o tereny zielone i przydrożne krzyże. Pani Ewie i Annie dziękujemy za prowadzenie parafialnego sklepiku.

14. Dzisiaj obchodzimy Niedzielę Misyjną. Ofiary składane tego dnia przed kaplicą przekażemy na Papieskie dzieła Misyjne.

15. Ofiary składane w przyszłą niedzielę do skarbony przekażemy na spłatę zadłużenia za płot. Za zrozumienie dziękuję.

16. Wszystkim Państwu życzę błogosławionego tygodnia.

Dzienniczek ŚWIĘTEJ SIOSTRY FAUSTYNY

Modlitwa w drodze

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com