MetroPagina

28 Niedziela Zwykła

 

1. Dzisiaj przeżywamy 28 Niedziele Zwykłą – XXI Dzień Papieski obchodzony pod hasłem: „Nie Lękajcie Się!”. Diecezjalne Obchody tego wydarzenia odbędą się w kościele św. Trójcy w Bydgoszczy o godzinie 12.00.

2. Nabożeństwa Różańcowe – w piątki o godzinie 17.30 w pozostałe dni tygodnia po Mszy świętej.

3. Scholka Parafialna – próba w niedzielę o godzinie 10.30 z wyjątkiem pierwszej niedzieli miesiąca.

4. Adoracja Najświętszego Sakramentu w każdy piątek od 17.00 do 18.00.

5. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: w środę bł. Honorata Koźmińskiego, w czwartek bł. Radzyma Gaudentego, w piątek św. Teresę od Jezusa, w sobotę św. Jadwigę Śląską.

6. Kancelaria Parafialna czynna we wtorki i piątki po zakończonej Mszy świętej.

7. Jesienią są wolne terminy intencji Mszalnych. Przypominam, że w naszej wspólnocie można zamawiać Msze święte gregoriańskie. Intencje można zarezerwować po każdej Mszy świętej.

8. Ks. Mirosław Pstrągowski zaprasza na uroczystości odpustowe ku czci św. Łukasza w przyszłą niedzielę o godzinie 11.30.

9. Spotkanie dla dzieci. W najbliższy piątek zapraszamy dzieci na spotkanie przy ognisku z okazji „Święta Pieczonego Ziemniaka”.  Spotkanie na placu przy kaplicy w piątek o godzinie 15.30, biletem wstępu jest przyniesiony ziemniak. Wspólną zabawę zakończymy Różańcem Świętym o 17.00.

10. W najbliższą sobotę o godzinie 12.00 zostanie odprawiona Msza św. w intencji Pani Anieli Jacek z okazji 100 Urodzin. Pani Anieli składamy najserdeczniejsze życzenia i zapewniamy o modlitwie.

11. Serdecznie dziękuję za pomoc w sprzątaniu kaplicy. Sprzątanie w najbliższą w sobotę o godzinie 8.00. Dziękuję Tym, poświęcili swój czas na posadzenie cisów. Bóg zapłać także za jedną ofiarę indywidualną na spłatę naszego zadłużenia. Odpust: serdecznie dziękuję wszystkim Tym, którzy skorzystali z Daru Łaski w tym czasie. Za wspólną modlitwę, przyjęte Komunie święte, za wspólnotę Wiary. Dziękuję także, za pomoc w organizacji odpustu: za upieczone ciasto, za popcorn, kawę i herbatę, za zupę, za przygotowany Nasz parafialny sklepik.

12. W przyszłą niedzielę będzie czynny sklepik.

13. Dzisiejsze ofiary składane do puszek przekazujemy na stypendia dla młodzieży. Spłatę Naszego zadłużenia będzie można wesprzeć w przyszłą niedzielę.

14. Wszystkim Państwu życzę błogosławionego tygodnia.

 

Dzienniczek ŚWIĘTEJ SIOSTRY FAUSTYNY

Modlitwa w drodze

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com