MetroPagina

 

27 Niedziela Zwykła

1. Uroczystości odpustowe ku czci Św. Faustyny Kowalskiej – dzisiaj o godzinie 11.30 Suma Odpustowa, którą odprawi i Słowo Boże wygłosi ks. Mirosław Pstrągowski proboszcz parafii św. Łukasza i Św. Rity w Fordonie. Po Mszy zapraszam na wspólne świętowanie. Zapraszam na koronkę do Bożego Miłosierdzia o godzinie 15.00.

2. Nabożeństwa Różańcowe – w piątki o godzinie 17.30 w pozostałe dni tygodnia po Mszy świętej.

3. Schola Parafialna – próba w niedzielę o godzinie 10.30 z wyjątkiem pierwszej niedzieli miesiąca

4. Adoracja Najświętszego Sakramentu w każdy piątek od 17.00 do 18.00.

5. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: w poniedziałek św. Franciszka z Asyżu, we wtorek św. Faustynę Kowalską, zapraszam na mszę św. o godzinie 18.00 oraz na wspólną modlitwę Koronką do Bożego Miłosierdzia o godzinie 15.00,  w czwartek NMP Różańcową, w sobotę bł. Wincentego Kadłubka

6. Kancelaria Parafialna czynna we Wtorki i Piątki po zakończonej Mszy Świętej

7. Jesienią są wolne terminy intencji Mszalnych. Przypominam, że w naszej wspólnocie można zamawiać Msze święte gregoriańskie. Intencje można zarezerwować po każdej Mszy Świętej.

8. Serdecznie dziękuję za pomoc w sprzątaniu kaplicy. Sprzątanie w najbliższą w sobotę o godzinie 8.00. Jeszcze raz serdecznie proszę o pomoc w posadzeniu cisów, prace będą wykonywane w najbliższą sobotę o godzinie 9.00. Dziękuję Tym, którzy wczoraj poświęcili swój czas na posadzenie 80 krzewów. Bóg zapłać także za jedną ofiarę indywidualną na spłatę naszego zadłużenia.

9. Dnia 10 października obchodzimy XXI Dzień papieski połączony ze zbiórką do puszek na rzecz Stypendystów Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia. Diecezjalne Obchody tego wydarzenia odbędą się w kościele św. Trójcy w Bydgoszczy o godzinie 12.00.

10. Wszystkim Państwu życzę błogosławionego tygodnia.

Dzienniczek ŚWIĘTEJ SIOSTRY FAUSTYNY

Modlitwa w drodze

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com