MetroPagina

 

24 Niedziela Zwykła

 

1. Dzisiaj przeżywamy 24 Niedzielę zwykłą.

2. 14 września (wtorek) będziemy obchodzili Święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Po zakończonej Mszy Świętej odprawimy Drogę Krzyżową.

3. Ks. Dziekan Jan Andrzejczak zaprasza na doroczne uroczystości Wielkiego Odpustu Sanktuaryjnego od poniedziałku do środy o godzinie 18.30. Szczegóły na plakacie.

4. W tym tygodniu rozpoczynają się kwartalne dni modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców.

5. Schola Parafialna – pierwsza próba i spotkanie organizacyjne w niedzielę 12 września o godzinie 10.30.

6. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: w poniedziałek św. Jana Chryzostoma, we wtorek święto Podwyższenia Krzyża Świętego, w środę Najświętszej Maryi Panny Bolesnej, w czwartek św. Korneliusza i Cypriana, w sobotę święto św. Stanisława Kostki.

7. Kancelaria Parafialna czynna we wtorki i piątki po zakończonej Mszy Świętej.

8. Jesienią są wolne terminy Intencji mszalnych. Przypominam, że w naszej wspólnocie można zamawiać Msze święte gregoriańskie. Intencje można zarezerwować po każdej Mszy Świętej.

9. Serdecznie dziękuję za pomoc w sprzątaniu kaplicy. Sprzątanie w najbliższą w sobotę o godzinie 8.00. Serdecznie dziękuję za ofiarowane kwiaty do ołtarzy a także słodycze na parafialne konkursy. Dziękuję tym, którzy w ubiegłym tygodniu uczestniczyli w spływie kajakowym. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary na utrzymanie Rodzin Afgańskich - na ten cel ofiarowaliście Państwo 360 zł.

10. Dzisiaj 2 Niedziela miesiąca, ofiary składane przed kaplicą przekazujemy na spłatę zadłużenia za wybudowana kaplicę.

11. Wszystkim Państwu życzymy udanego tygodnia.

 

Dzienniczek ŚWIĘTEJ SIOSTRY FAUSTYNY

Modlitwa w drodze

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com