MetroPagina

 Uroczystość Najświętszej Trójcy

 

1. Dzisiaj przeżywamy Uroczystość Najświętszej Trójcy. Kończy się czas Spowiedzi i Komunii Wielkanocnej.

2. Jutro będziemy obchodzili Święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny.

3. W czwartek Uroczystość Bożego Ciała, tego dnia Msze Święte 8.00, 9.30 z procesją do ołtarzy wokół kaplicy, po zakończonej procesji i o 18.00. W środę serdecznie proszę o pomoc w przygotowaniu Ołtarzy i rozstawieniu brzózek. Próba sypania kwiatków we wtorek i środę o 18.45. Zbiórka ministrantów w środę o 18.45.

4. W tym tygodniu rozpoczynamy miesiąc czerwiec, szczególnie poświęcony Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Litania do Serca Pana Jezusa w piątki o godzinie 17.45 (zakończenie adoracji Najświętszego Sakramentu) w pozostałe dni po wieczornej Mszy Świętej.

5. W pierwszy Piątek Miesiąca – okazja do spowiedzi o 17.00.

6. W pierwszą sobotę Miesiąca - o godzinie 8.00 Msza święta, a po Niej nabożeństwo ku czci Matki Bożej.

7. Kancelaria Parafialna czynna we Wtorki i Piątki po zakończonej Mszy Świętej.

8. Adoracja Najświętszego Sakramentu w każdy piątek od 17.00.

9. We wtorki zapraszamy na modlitwę Koronką do Bożego Miłosierdzia o godz. 18.00, natomiast w środy na  Nowennę do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy.

10. Od lipca do końca roku są wolne terminy intencji Mszalnych. Przypominam, że w naszej wspólnocie można zamawiać Msze święte gregoriańskie. Intencje można zarezerwować po każdej Mszy Świętej.

11. Serdecznie dziękuję za pomoc w sprzątaniu kaplicy. Sprzątanie w sobotę o godzinie 8.00. Bóg zapłać za ofiary na utrzymanie parafii, także za ofiary wpłacone na parafialne konto. Trwają prace związane z ogrodzenie parafialnego terenu. Dziękuję Tym Parafianom, którzy podjęli się prac związanych z ogrodzeniem Naszego terenu a także tym, którzy wsparli w części zakup płotu. Gdyby ktoś chciał dołączyć do tej grupy to informujemy, że prace będą wykonywane w tygodniu od 18.00 do 21.00. Dziękuję Pni Ewie i Pani Annie za prowadzenie sklepiku parafialnego. Równocześnie informuję, że sklepik będzie czynny jeszcze w czerwcu. Serdecznie dziękuję za troskę o przydrożne Krzyże, tereny zielone a także bieliznę liturgiczną. Bóg zapłać za ofiary na kwiaty.

12. Za tydzień piąta niedziela miesiąca, ofiary składane w Diecezji Bydgoskiej są przekazywane na budujące się kościoły. Nasza wspólnota przekaże je na zakup ogrodzenia Naszego terenu.

13. Wszystkim Mamom składamy najserdeczniejsze życzenia z okazji Ich święta i zapewniamy o modlitwie.

 

Dzienniczek ŚWIĘTEJ SIOSTRY FAUSTYNY

Modlitwa w drodze

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com