MetroPagina

Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

1. Dzisiaj przeżywamy Uroczystość Zesłania Ducha Świętego.

2. Jutro Święto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła. Porządek Mszy Świętych: 8.00, 18.00.

3. Trwa miesiąc maj, szczególnie poświęcony Matce Jezusa Chrystusa. Nabożeństwa majowe w piątki o godzinie 17.45 (zakończenie adoracji Najświętszego Sakramentu) w pozostałe dni po wieczornej Mszy Świętej.

4. W przyszłą Niedzielę będziemy obchodzić Uroczystość Najświętszej Trójcy. Kończy się czas spowiedzi i Komunii Wielkanocnej.  Okazja do spowiedzi każdego dnia 20 minut przed Mszą Świętą, a w piątki od 17.15.

5. W czwartek w Liturgii obchodzimy Święto Ku Czci Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana.

6. Kancelaria Parafialna czynna we Wtorki i Piątki po zakończonej Mszy Świętej.

7. Adoracja Najświętszego Sakramentu w każdy piątek od 17.00.

8. We wtorki zapraszamy na modlitwę Koronką do Bożego Miłosierdzia o godz. 18.00, natomiast w środy na Nowennę do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy.

9. Od lipca do końca roku są wolne terminy intencji Mszalnych. Przypominam, że w naszej wspólnocie można zamawiać Msze święte gregoriańskie. Intencje można zarezerwować po każdej Mszy Świętej.

10. Serdecznie dziękuję za pomoc w sprzątaniu kaplicy. Sprzątanie w sobotę o godzinie 8.00. Bóg zapłać za ofiary na utrzymanie parafii, także za ofiary wpłacone na parafialne konto. Trwają prace związane z ogrodzenie parafialnego terenu. Dziękuję tym Parafianom, którzy podjęli się prac związanych z ogrodzeniem Naszego terenu, a także tym, którzy wsparli w części zakup płotu. Gdyby ktoś chciał dołączyć do tej grupy to informujemy, że prace będą wykonywane w tygodniu od 18.00 do 21.00. Dziękuję Pani Ewie i Pani Annie za prowadzenie sklepiku parafialnego. Równocześnie informuję, że sklepik będzie czynny jeszcze w czerwcu. Serdecznie dziękuję za troskę o przydrożne Krzyże, tereny zielone, a także bieliznę liturgiczną. Bóg zapłać za ofiary na kwiaty.

11. Za tydzień piąta niedziela miesiąca, ofiary składane w Diecezji Bydgoskiej są przekazywane na budujące się kościoły. Nasza wspólnota przekaże je na zakup ogrodzenia naszego terenu.

12. Wszystkim Mamom składamy najserdeczniejsze życzenia z okazji Ich święta i zapewniamy o modlitwie.

Dzienniczek ŚWIĘTEJ SIOSTRY FAUSTYNY

Modlitwa w drodze

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com