MetroPagina

7. NIEDZIELA WIELKANOCNA –

WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE

 

1. Dzisiaj przeżywamy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

2. Trwa miesiąc maj, szczególnie poświęcony Matce Jezusa Chrystusa. Nabożeństwa majowe w piątki o godzinie 17.45 (zakończenie adoracji Najświętszego Sakramentu) w pozostałe dni po wieczornej Mszy Świętej.

3. Trwa Nowenna do Ducha Świętego.

4. W przyszłą Niedzielę będziemy obchodzić Uroczystość Zesłania Ducha Świętego.

5. Trwa czas Spowiedzi Świętej i Komunii Wielkanocnej. Okazja do spowiedzi każdego dnia 20 minut przed Mszą Świętą a w piątki od 17.15.

6. Kancelaria Parafialna czynna we Wtorki i Piątki po zakończonej Mszy Świętej.

7. Adoracja Najświętszego Sakramentu w każdy piątek od 17.00.

8. We wtorki zapraszamy na modlitwę Koronką do Bożego Miłosierdzia o godz. 18.00, natomiast w środy na Nowennę do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy.

9. Od lipca do końca roku są wolne terminy intencji Mszalnych. Przypominam, że w naszej wspólnocie można zamawiać Msze święte gregoriańskie. Intencje można zarezerwować po każdej Mszy Świętej.

10. Diecezjalny Ośrodek kultu św. Rity przy parafii św. Łukasza i św. Rity zaprasza w sobotę 22 maja na uroczystości ku czci św. Rity patronki spraw trudnych i niemożliwych. Modlitwy rozpoczynają się o 10.45 a uroczysta Msza Święta o godzinie 12.00. Świątynia znajduje się przy ul. Gen. Bora Komorowskiego w Fordonie.

11. Dzisiaj jest czynny parafialny sklepik.

12. Serdecznie dziękuję za pomoc w sprzątaniu kaplicy. Sprzątanie w sobotę o godzinie 8.00. Bóg zapłać za ofiary na utrzymanie parafii, także za ofiary wpłacone na parafialne konto. Trwają prace związane z ogrodzenie parafialnego terenu. Dziękuję Tym Parafianom, którzy podjęli się prac związanych z ogrodzeniem Naszego terenu. Gdyby ktoś chciał dołączyć do tej grupy to informujemy, że prace będą wykonywane w tygodniu od 18.00 do 21.00. Serdecznie dziękuję za ofiary na spłatę zadłużenia. W ubiegłą niedzielę na spłatę zadłużenia ofiarowaliście Państwo 1380 zł. Bóg zapłać.

13. Niech Chrystus Zmartwychwstały Wszystkim nam Błogosławi!

Dzienniczek ŚWIĘTEJ SIOSTRY FAUSTYNY

Modlitwa w drodze

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com