MetroPagina

III NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA

 

1. Dzisiaj przeżywamy III Niedzielę Wielkanocną. Msze święte w naszej kaplicy o godzinie 8.00, 11.30, 12.45, 18.00, natomiast w tygodniu o godzinie 18.00.

2. 23 kwietnia w piątek będziemy przeżywali Uroczystość Św. Wojciecha – Patrona Polski. Zapraszam na Mszę św. o godzinie 18.00. Tego dnia nie obowiązuje nas wstrzemięźliwość od spożywania potraw mięsnych.

3. Przyszła niedziela (25 kwietnia) – Niedziela Dobrego Pasterza. W naszych modlitwach prośmy o powołania do Kapłaństwa.

4. Trwa czas Spowiedzi Świętej i Komunii Wielkanocnej.

5. Kancelaria Parafialna czynna we wtorki i piątki po zakończonej Mszy Świętej.

6. Adoracja Najświętszego Sakramentu w każdy piątek od godziny 17.00.

7. We wtorki zapraszamy na modlitwę Koronką do Bożego Miłosierdzia o godz. 18.00, natomiast w środy na Nowennę do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy.

8. Tych, którzy dysponują czasem proszę w czwartek i piątek od godziny 17.00 o pomoc w przestawieniu płotu i posadzeniu krzewów.  W najbliższych tygodniach przygotowujemy się do postawienia płotu od strony bloku przy ul. Ks. Trybowskiego 5. Serdecznie prosimy właścicieli samochodów parkujących tam samochodów o śledzenie informacji i przestawianie samochodów.

9. Serdecznie dziękuję za pomoc w sprzątaniu kaplicy. Sprzątanie odbywa się w soboty o godzinie 8.00. Bóg zapłać za ofiary na utrzymanie Parafii, także za ofiary wpłacone na parafialne konto. Serdecznie dziękuję za słodycze i ofiary na kwiaty. Bóg zapłać za kolejną pomoc w spłacie naszego zadłużenia, ofiarowaliście Państwo 3661 złotych.

10. Niech Chrystus Zmartwychwstały Wszystkim nam Błogosławi.

 

Dzienniczek ŚWIĘTEJ SIOSTRY FAUSTYNY

Modlitwa w drodze

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com