MetroPagina

  Niedziela Palmowa

 

1. Gorzkie Żale z kazaniem Pasyjnym w niedziele Wielkiego Postu o godzinie 17.15

2. Spowiedź święta Wielkanocna Wielki Wtorek (30 marca) w godzinach od 8.15 do 9.00, wieczorem 18.00 – 19.30.

3. Trwa czas Spowiedzi Świętej i Komunii Wielkanocnej.

4. Kancelaria Parafialna w Wielkim Tygodniu nieczynna.

5. Adoracja Najświętszego Sakramentu w każdy piątek od 17.00.

6. We wtorki zapraszamy na modlitwę Koronką do Bożego Miłosierdzia o godz. 18.00, natomiast w środy Nowenną do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy.

7. Zachęcam do skorzystania ze świeżo palonej Kawy, parafialnych krówek, świec z wizerunkiem św. Faustyny a także pięknych ikon.  Polecam także prasę katolicką.

8. Pierwsza Spowiedź dla dzieci przygotowujących się do I Komunii odbędzie się 13 kwietnia o godz. 16.45. Dzieci, które nie zaliczył Formuły Spowiedzi Świętej zapraszam na spotkanie w poniedziałek 12 kwietnie na godzinę 17.00

9. Ofiary składane podczas nabożeństw pasyjnych i do skarbony „Chleb św. Antoniego” przekazujemy na cele charytatywne.

10. Trwa akcja Przekaż 1% dla Caritas Polska. Natomiast tradycyjna akcja „Jałmużna Wielkopostna 2021” nie odbędzie się w sposób tradycyjny. Organizatorzy proszą o wysyłanie sms. Szczegóły na plakacie.

11. Serdecznie dziękuję za pomoc w sprzątaniu kaplicy. Sprzątanie odbywa się w soboty o godzinie 8.00. Dziękuję za ofiary na utrzymanie parafii w tym za wpłacone na parafialne konto w formie darowizny. Dziękuję wszystkim którzy tak licznie uczestniczą w nabożeństwach Pasyjnych.

12. Do dzisiaj trwa akcja kilogram dla potrzebujących. Serdecznie prosimy o artykuły chemiczne a także produkty spożywcze z długą datą przydatności do spożycia. Produkty prosimy składać w kruchcie naszej kaplicy. Za wsparcie Bóg zapłać

13. Dzisiaj Niedziela Palmowa w czasie każdej Mszy Świętej obrzęd poświęcenia palm, które będzie można nabyć przed kaplicą. Dzieci proszę o przygotowanie palm z którymi uroczyście wejdziemy do naszej kaplicy. Rozpoczyna się wielki Tydzień.

14. Wszystkim Państwu życzę dobrego przeżycia Wielkiego Postu.

Dzienniczek ŚWIĘTEJ SIOSTRY FAUSTYNY

Modlitwa w drodze

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com