MetroPagina

 

I Niedziela Wielkiego Postu

 

1. Porządek Mszy Św. w niedzielę o godzinie 8.00, 11.30,12.45, 18.00. W tygodniu o godzinie 18.00. Okazja do spowiedzi świętej każdego dnia 20 minut przed Mszą Świętą, a w piątki od 17.15.

2. Droga Krzyżowa w Piątki o 16.30 dla dzieci (szczególnie przygotowujących się do I Komunii świętej), po Mszy św. o 18.00 dla dorosłych i młodzieży (szczególnie przygotowującej się sakramentu Bierzmowania).

3. Nabożeństwo Pasyjne - Gorzkie Żale z kazaniem Pasyjnym w niedziele Wielkiego Postu o godzinie 17.15.

4. Rekolekcje Wielkopostne - zostały zaplanowane od 3 Niedzieli Wielkiego Postu (7 – 10 marca) Słowo będzie głosił Ks. Rafał Muzolf, natomiast spowiedź święta z zaproszonymi Kapłanami w Wielki Wtorek (30 marca).

5. Trwa czas Spowiedzi Świętej i Komunii Wielkanocnej.

6. Kancelaria Parafialna czynna we Wtorki i Piątki po zakończonej Mszy św.

7. Adoracja Najświętszego Sakramentu w każdy piątek od 17.00

8. We wtorki zapraszamy na modlitwę Koronką do Bożego Miłosierdzia o godz. 18.00, natomiast w środy Nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy.

9. Zachęcam do skorzystania ze świeżo palonej Kawy, naturalnych soków jabłkowych i parafialnych krówek. Polecam także prasę katolicką.

10. Fundacja „Wiatrak” prowadzi Niepubliczne Przedszkole, w którym najmłodsi mogą rozwijać swoje talenty i zdobywać edukację w duchu nauczania św. Jana Pawła II. W nowym roku Przedszkole poszerza swoją działalność otwierając kolejne oddziały. Szczegóły na plakacie.

11. Serdecznie dziękuję za pomoc w sprzątaniu kaplicy. Sprzątanie odbywa się w soboty o godzinie 8.00. Dziękuję za ofiary na utrzymanie parafii w tym za wpłacone na parafialne konto w formie darowizny, a także złożone w ubiegłym tygodniu na spłatę zadłużenia – ofiarowaliście Państwo 3133 zł. Dziękuję za ofiary złożone w środę popielcową na utrzymanie Hospicjów prowadzonych przez Diecezje Bydgoską.

12. Za tydzień ofiary składane przed kaplicą przekazujemy na cele misyjne.

13. Dzisiaj jest czynny sklepik.

14. W minionym tygodniu odeszła do wieczności śp. Jadwiga Beker z ul. Pod Skarpą. Pamiętajmy o zmarłych w modlitwie…

 

Dzienniczek ŚWIĘTEJ SIOSTRY FAUSTYNY

Modlitwa w drodze

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com