MetroPagina

 4. Niedziela Zwykła

 

1. Porządek Mszy Św. w niedzielę o 8.00, 11.30,12.45, 18.00. W tygodniu o godzinie 18.00. Okazja do spowiedzi świętej każdego dnia 20 minut przed Mszą Świętą w piątki o 17.15

2. 2 lutego Święto Ofiarowania Pańskiego Msze Święto godzinie 9.00 i 18.00 tego dnia poświęcimy gromnice dzieciom przygotowującym się do I Komunii świętej. Serdecznie proszę, abyśmy wszyscy na Mszę Święte przynieśli świece.

3. 3 lutego we wspomnienie św. Błażeja o godzinie 18.00 zostanie odprawiona Msza święta ze specjalnym błogosławieństwem św. Błażeja, który jest patronem osób chorych, szczególnie na gardło

4. I Czwartek modlimy się o Powołania Kapłańskie, okazja do spowiedzi o 17.30

5. I Piątek Miesiąca – Nabożeństwo wynagradzające NSPJ o godz. 17.45, okazja do spowiedzi św. o 17.00, Adoracja Najświętszego Sakramentu od 17.00. W tym tygodniu odwiedzę starszych i chorych z posługą sakramentalną.

6. I Sobota Miesiąca – Msza św. o godz. 8.00 a po Mszy nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi

7. I Niedziela Miesiąca – adoracja Najświętszego Sakramentu od 8.00 do 11.30

8. Kancelaria Parafialna czynna we Wtorki i Piątki po zakończonej Mszy św.

9. Adoracja Najświętszego Sakramentu w każdy piątek od 17.00

10. W liturgii wspominamy: we wtorek Święto Ofiarowania Pańskiego, w środę św. Błażeja, w piątek św. Agatę, w sobotę św. Pawła Miki i towarzyszy męczeństwa.

11. We wtorki zapraszamy na modlitwę Koronką do Bożego Miłosierdzia o godz. 18.00, natomiast w środy Nowenną do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy.

12. Zachęcam do skorzystania ze świeżo palonej Kawy, naturalnych soków jabłkowych i parafialnych krówek. Polecam także prasę katolicką.

13. Fundacja „Wiatrak” prowadzi Niepubliczne Przedszkole, w którym najmłodsi mogą rozwijać swoje talenty i zdobywać edukację w duchu nauczania św. Jana Pawła II. W nowym roku Przedszkole poszerza swoją działalność otwierając kolejne oddziały. Szczegóły na plakacie.

14. Serdecznie dziękuję za pomoc w sprzątaniu kaplicy. Sprzątanie odbywa się w soboty o godzinie 8.00. Dziękuję za ofiary na utrzymanie parafii w tym za wpłacone na parafialne konto w formie darowizny, dziękuję także za ofiary na kwiaty.

15. Jeszcze dzisiaj można składać ofiary do skarbony „Chleb Św. Antoniego” na rzecz poszkodowanych Chorwatów poszkodowanych przez trzęsienie ziemi.

16. Dzisiaj piąta niedziela miesiąca. Ofiary składane w diecezji bydgoskiej są przekazywane na cele budowlano – remontowe. W naszej parafii przekazujemy je na spłatę naszego zadłużenia. Za zrozumienie dziękuję.

Wszystkim Państwu życzę dobrego czasu przeżytego z Bożym Błogosławieństwem

 

Dzienniczek ŚWIĘTEJ SIOSTRY FAUSTYNY

Modlitwa w drodze

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com