MetroPagina

 

3. Niedziela Zwykła

 

1. Porządek Mszy Św. w niedzielę o 8.00, 11.30,12.45, 18.00. W tygodniu o godzinie 18.00. Okazja do spowiedzi świętej każdego dnia 20 minut przed Mszą Świętą w piątki o 17.15

2. Kancelaria Parafialna czynna we Wtorki i Piątki po zakończonej Mszy św.

3. Adoracja Najświętszego Sakramentu w każdy piątek od 17.00

4. Do jutra trwa Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan.

5. W liturgii wspominamy: w poniedziałek nawrócenie Świętego Pawła Apostoła, we wtorek świętych Tymoteusza i Tytusa, w czwartek św. Tomasza z Akwinu.

6. We wtorki zapraszamy na modlitwę Koronką do Bożego Miłosierdzia o godz. 18.00, natomiast w środy Nowenną do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy.

7. Zachęcam do skorzystania ze świeżo palonej Kawy, naturalnych soków jabłkowych i parafialnych krówek. Polecam także prasę katolicką.

8. Już dziś zapraszam na świąteczne Msze święte 2 lutego w Święto Ofiarowania Pańskiego o godzinie 9.00 i 18.00 tego dnia poświęcimy gromnice dzieciom przygotowującym się do I Komunii świętej. Serdecznie proszę, abyśmy tego dnia przynieśli świece. Natomiast 3 lutego we wspomnienie św. Błażeja o godzinie 18.00 zostanie odprawiona Msza święta ze specjalnym błogosławieństwem św. Błażeja, który jest patronem osób chorych, szczególnie na gardło.

9. Fundacja „Wiatrak” prowadzi Niepubliczne Przedszkole, w którym najmłodsi mogą rozwijać swoje talenty i zdobywać edukację w duchu nauczania św. Jana Pawła II. W nowym roku Przedszkole poszerza swoją działalność otwierając kolejne oddziały. Szczegóły na plakacie.

10. Serdecznie dziękuję za pomoc w sprzątaniu kaplicy. Sprzątanie odbywa się w soboty o godzinie 8.00. Dziękuję za ofiary na utrzymanie parafii w tym za wpłacone na parafialne konto w formie darowizny a także za ofiary kolędowe na spłatę naszego zadłużenia oraz na cele ministranckie. Panom: Czesławowi, Kazimierzowi, Hubertowi i Karolowi  Serdecznie dziękuję za pomoc w usunięciu wystroju świątecznego.

11. Za tydzień piąta niedziela miesiąca. Ofiary składane w diecezji bydgoskiej są przekazywane na cele budowlano – remontowe. W naszej parafii przekazujemy je na spłatę naszego zadłużenia. Za zrozumienie dziękuję.

12. Wszystkim Państwu życzę dobrego czasu przeżytego z Bożym Błogosławieństwem

Dzienniczek ŚWIĘTEJ SIOSTRY FAUSTYNY

Modlitwa w drodze

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com