MetroPagina

 

2. Niedziela Po Narodzeniu Pańskim

 

1. Jutro Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Zapraszam na Msze Święte o 8.00, 11.30, 18.00. Dzieci zapraszam do udziału w Orszaku Trzech Króli. O godzinie 11.30 spotykamy się przed kaplicą, aby wraz z Mędrcami i św. Rodziną przeżyć Mszę św. Tego dnia w Naszej wspólnocie będzie żywy żłóbek. Podczas każdej Mszy Św. poświęcenie kredy i kadzidła, będzie można je nabyć przed rozpoczęciem Eucharystii.

2. Modlitwa w intencji Zmarłych - w każdą niedzielę o godz. 7.30.

3. Biuro parafialne czynne w łączności z Mszą Św. Sprawy ważne proszę zgłaszać telefonicznie.

4. W najbliższym tygodniu są wolne terminy intencji Mszalnych.

5. W przyszłym roku w dniach od 24 listopada do 2 grudnia organizujemy Pielgrzymkę do Ziemi Świętej. Informacje szczegółowe w zakrystii.

6. Zwracamy się z prośbą o przyłączenie do akcji zbierania nakrętek dla osób potrzebujących. Zachęcam do wsparcia darowizną lub odpisem od podatku pana Marcina. Szczegóły na ulotce.

7. Zapraszam po odbiór książeczek do nabożeństwa.

8. Plan Kolędy - jest wywieszony w gablocie i na stronie internetowej, Kolęda w tygodniu rozpoczyna się o godz.16.30, w soboty o 11.00, a w niedzielę i Trzech Króli o 13.30. W czasie kolędy Msze św. w tygodniu godz.15.30.

9. Serdecznie dziękuję za posprzątanie kaplicy. Sprzątanie odbywa się w piątki o godzinie 8.00. W ostatnim czasie wpłynęła jedna ofiara – darowizna na cele kultu religijnego. Dziękuję za ofiary na wykończenie zakrystii, ofiarowaliście Państwo 1799 zł.

10. U ministrantów można nabyć nowy numer Przewodnika Katolickiego, a w Zakrystii świeżo tłoczony sok jabłkowy.

11. Ofiary składane w drugą niedziele stycznie przekazujemy na spłatę zadłużenie.

12. Za Tydzień będziemy przeżywać Niedziele Chrztu Pańskiego

13. Niech Bóg Wam Błogosławi.

Dzienniczek ŚWIĘTEJ SIOSTRY FAUSTYNY

Modlitwa w drodze

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com