MetroPagina

 Uroczystość Narodzenia Pańskiego

1. Z okazji Świąt Bożego Narodzenia przyjmijcie proszę te życzenia. Niech Jezus Chrystus Który począł się z Ducha Świętego i przyszedł na świat Maryi Dziewicy stając się „ Bogiem z nami”, będzie dla Was źródłem pokoju i nadziei. Niech Boże Narodzenie dodaje nam odwagi do dzielenie się radością, że Bóg daje nam Siebie i swoją Miłość. Życzę Wam pokoju serca i pokoju w Naszej umiłowanej Ojczyźnie oraz miłości od Tego, który wchodzi w Naszą codzienność i łączy Niebo z ziemią. Trwajmy w mocy Bożego Ducha. Niech Dzieciątko Jezus błogosławi w każdy czas.

2. W Pierwsze Święto Bożego Narodzenia Msze Święte o 10.00, 11.30, 12.45 i 18.00, nie będzie Mszy Św. o 8.00

3. W Drugie Święto Bożego Narodzenia Msze Św. o 8.00, 11.30, 12.45, 18.00, jest to także  wspomnienie Św. Szczepana – ofiary składane tego dnia przekazujemy na uczelnie katolickie.

4. Dzisiaj kolejna rocznica śmierci Ks. Prałata Zygmunta Trybowskiego. Prośmy dla Niego o życie wieczne.

5. Plan Kolędy – Spotkań modlitewnych w Naszej kaplicy-  jest wywieszony w gablocie i na stronie internetowej. Modlitwa rozpoczyna się Mszą Świętą w intencji mieszkańców zaproszonej ulicy. Nowych mieszkańców po zakończonej Mszy proszę o kontakt.

6. Bóg Zapłać tym, którzy przyczynili się do świątecznego wystroju Naszej kaplicy. Za ofiarowane choinki, za ich transport do kaplicy. Dziękuję za każdy życzliwi gest.

Dzienniczek ŚWIĘTEJ SIOSTRY FAUSTYNY

Modlitwa w drodze

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com