MetroPagina

 

32. Niedziela Zwykłą

 1. Dzisiaj 32. Niedziela Zwykłą – Dzień Solidarności z Kościołem prześladowanym – to okazja, by przyjść z pomocą prześladowanym za wiarę i żyjącym w skrajnej biedzie chrześcijanom w Republice Środkowej Afryki. Poprzez dar modlitwy w ich intencji a także poprzez wsparcie finansowe działalności Papieskiego Stowarzyszenia "Pomoc Kościołowi w Potrzebie". Adoracja Najświętszego sakramentu od 8.00 do 11.30.

 2. W środę wspominamy świętego Marcina a także kolejną Rocznicę odzyskania niepodległości zapraszam na Mszę Świętą w intencji Ojczyzny o godzinie 18.00.

 3. Wymienianki – dziękuję tym, którzy do 6 listopada trwali na wspólnej modlitwie różańcowej w intencji zmarłych. Przypominam, że do końca listopada można składać wymienianki roczne, za tych zmarłych będziemy się modlić od pierwszej niedzieli adwentu o godzinie 7.30.

 4. Zapraszam na Koronkę do Miłosierdzia Bożego we wtorki po Mszy Świętej i na nabożeństwo do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w środy także po Mszy Świętej.

 5. Adoracja Najświętszego Sakramentu w każdy piątek od 17.00.

 6. Wszystkie spotkania z Dziećmi i Młodzieżą zostają zawieszone do odwołania.

 7. Okazja do Spowiedzi świętej 20 minut przed każdą Mszą świętą, a w piątki o 17.15.

 8. Kancelaria Parafialna czynna we wtorki i piątki po wieczornej Mszy św.  Intencje Mszalne można rezerwować po każdej Mszy św.

 9. Przypominam, że w miesiącach jesiennych są wolne terminy intencji Mszalnych. W naszej wspólnocie można zamawiać Msze św. Gregoriańskie.

 10. Zachęcam do lektury Przewodnika Katolickiego. 

 11. Ks. Biskup zaprasza do uczestnictwa w XXXIX Tygodniu Kultury Chrześcijańskiej. Szczegóły w gablocie.

 12. Zwracamy się z prośbą o przyłączenie do akcji zbierania nakrętek dla osób potrzebujących.

 13. Sklepik Parafialny czynny będzie czynny za tydzień (15 listopada).

 14. Za Tydzień będziemy obchodzili Światowy Dzień Ubogich.

 15. Serdecznie dziękuję za posprzątanie kaplicy. Sprzątanie odbywa się w piątki o godz.8.00. Dziękuję za 4 ofiary wpłacone na parafialne konto oraz ofiarowane w czasie liturgii na pomoc w utrzymaniu Parafii w tym trudnym czasie.

 16. Dzisiaj druga niedziela miesiąca – ofiary składane przed kaplicą przekazujemy na spłatę należności za wybudowaną kaplicę.

 17. W trudnym czasie pandemii jeszcze bardziej mamy świadczyć o Bogu Miłosiernym. Gdyby w Naszej wspólnocie były osoby przebywające na kwarantannie lub izolacji, a potrzebowałyby wsparcia (zakupy spożywcze, apteka itp.) to proszę o kontakt telefoniczny.

 18. Wszystkim Solenizantom składam najserdeczniejsze życzenia i wypraszam wstawiennictwo ich Świętych Patronów, a wszystkim życzę udanego tygodnia. Niech Bóg Wam Błogosławi.

Dzienniczek ŚWIĘTEJ SIOSTRY FAUSTYNY

Modlitwa w drodze

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com