MetroPagina

 29. Niedziela Zwykła

 

1. Dzisiaj rozpoczynamy Tydzień Misyjny. W modlitwie pamiętajmy o misjonarzach pracujących w różnych miejscach Świata. Po Mszy świętej będzie okazja wesprzeć ofiarą Papieskie Dzieła Misyjne.

2. Nabożeństwa Różańcowe – każdego dnia po wieczornej Mszy świętej.

3. Adoracja Najświętszego Sakramentu w każdy piątek od 17.00.

4. Okazja do Spowiedzi świętej 20 minut przed każdą Mszą świętą, a w piątki o 17.15.

5. Kancelaria Parafialna czynna we wtorki i piątki po wieczornej Mszy św.  Intencje mszalne można rezerwować po każdej Mszy św.

6. Przypominam, że w miesiącach jesiennych są wolne terminy intencji mszalnych. W naszej wspólnocie można zamawiać Msze św. gregoriańskie.

7. Zachęcam do lektury Przewodnika Katolickiego. 

8. Ks. Biskup zaprasza do uczestnictwa w XXXIX Tygodniu Kultury Chrześcijańskiej. Szczegóły w gablocie.

9. Zwracamy się z prośbą o przyłączenie do akcji zbierania nakrętek dla osób potrzebujących.

10. W liturgii wspominamy: dzisiaj św. Łukasza Ewangelistę - ks. Mirosław Pstrągowski proboszcz parafii pod wezwaniem św. Łukasza zaprasza na uroczystości odpustowe w niedzielę o godz. 11.30, tego dnia przy ul. Bora Komorowskiego będzie można oddać krew w ramach akcji „Kropelka Życia” akcja będzie trwała od 8.30 do 13.30., we wtorek św. Jana Kantego, w czwartek św. Jana Pawła II - uroczystości odpustowe w Parafii św. Jana Pawła II.

11. Wymienianki – od dzisiaj można składać wymieniani za naszych zmarłych. Na ławkach i przy wyjściu z kaplicy zostały wyłożone odpowiednie formularze, na których wpisujemy imiona i nazwiska naszych drogich zmarłych.  Za zmarłych w Wymieniankach Rocznych będziemy się modlić od 1 niedzieli Adwentu o 7.30, natomiast w Wymiennikach Jednorazowych od 3 do 7 listopada o godzinie 18.30.

12. Serdecznie dziękuję za posprzątanie kaplicy. Sprzątanie odbywa się w piątki o godz.8.00. Dziękuję za jedną ofiarę wpłaconą na parafialne konto. Serdecznie dziękuję za ofiary na spłatę naszego zadłużenia ofiarowaliście Państwo 2 293,50. Bóg zapłać osobie spoza naszej Parafii za ofiarę na odpustowy wystrój kaplicy. Dziękuję także za ofiarowane upominki i słodycze na parafialne konkursy.

13. Wszystkim Państwu życzę Dobrego tygodnia, przeżytego z Bożym Błogosławieństwem.

Dzienniczek ŚWIĘTEJ SIOSTRY FAUSTYNY

Modlitwa w drodze

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com